Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. február 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2017-es novemberi limitált kiadás

A puha sörtéknek köszönhetően könnyedén és egyszerűen felvihetőek a textúrák a mozgó szemhéjra. A szemhéjpúder ecset egyaránt alkalmas az alsó szempillatő kiemeléséhez - teljes szemsmink egyetlen ecset használatával. Sűrű sörtéinek köszönhetően precízen és célzottan alkalmazható a nehezen elérhető területeken is.

Zsan31

2018. március 4.

Ez az ecset is csodás. A külsejéről nem áradozok már, ezt megtettem a kollekció többi szereplőjénél. Eléggé tömött kis ecset, hogy jól lehessen vele dolgozni. Szépen felviszi a festéket a szemre, a lapja és az éle is kiválóan használható. Nagyon kényelmes a fogása, én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

umpalumpa

2018. február 17.

Egy forgalmas Rossmannban akadtam rá, ahol az eladó árulta el, hogy még van belőle a fiókban. Már megjött az újabb kollekció, ezért azt kell kitenniük, a régebbi meg lent sínylődik. Hát én megmentettem egyet :)
Beleszerettem az egész Kaviar Gauche csomagba, szerencsére volt annyi eszem, hogy a szemhéjfestéket kihagytam, mert az volt a gyenge pont.
Nem volt szükségem még egy ecsetre, de kellett akkor is. Szuper puha, gyönyörűen felveszi a festéket, csodásan leadja a bőrre, lapjával és élével is lehet dolgozni. Komplett többszínű szemfestés készíthető vele. Könnyű kezelni minden szempontból. Kellemes meglepetés ez a darab is. Örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Makk Zsuzsó

2017. december 22.

Beleszerettem ebbe az ecsetbe! Legszívesebben mindet megvenném, pedig abszolut nincs rájuk szükségem. Egyrészt gyönyörű, simán elmenne prémium kategóriásnak, másrészt hozza is azt a szintet. Szeretem a kicsit hosszabb szőrű szemhéjpúderecseteket, ez pont tökéletes. Nekem úgy tűnik, hogy sokkal jobban be lehet vele dolgozni még a porolósabb festékeket is. Rugalmas, de puha szőre van, nem karcol, nem hullik, mosáskor sem. Ajánlom, hogy csapjatok le rá, sajnos csak trendkiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.