Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2019-es limitált kiadás

Ez a kicsi ecset, gyönyörű arany kivitelben, kiválóan alkalmas préselt és laza por textúrákhoz, kiváló minőségű szintetikus sörtékkel készül. A kis méret és a csomagolás lehetővé teszi, hogy mindig a táskánkban legyen.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. május 29.

Amikor a Müllerben előttem volt, azt gondoltam, hogy nincs rá szükségem.
Aztán amikor már nem volt kapható, csak izgatta a fantáziámat... Ausztriában bezzeg még elérhető, így végül mégiscsak ott csücsül a polcomon:).
A formája olyan, mint egy ducibb rúzsé, a külseje arany fémház, aminek a kupakja leemelhető, és a középső rész feljebb húzásával tárul elénk a kis ecsetünk. Tömör, de ugyanakkor mégis nagyon puha, meglepően minőségi ecset.
Nem akarom a Chanel ecsetéhez hasonlítani, pedig megállná a helyét.
A kupak nem szorul rá, amikor visszahelyezzük, ez az egy, ami talán kritizálható. Nem lötyög, azaz nem esik le, ha elfektetjük, csak nem zár "hermetikusan" vissza. Emiatt nem vonok le pontot, mert egy nagyon jó kis ecset, potom áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 29.

Amikor a Müllerben előttem volt, azt gondoltam, hogy nincs rá szükségem.
Nem akarom a Chanel ecsetéhez hasonlítani, pedig megállná a helyét.