Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: becca483, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   drogériák, online

"Insta Ready: Kócos kialakítású műszempilla az azonnali dús hatás és drámai tekintet érdekében – nem lesz szükséged filterekre."

bogcsii

2022. február 20.

Nekem a másik lila színű CATRICE Lash Couture Serious Volume Lashes műszempilla van meg! Nos álom könnyű fel helyezni, nagyon kényelmes ez a szilikonos band! Viszont mikor vizes lett, akkor össze állt és semmi formája nem maradt. Aztán műszempilla fésűvel “beszárítottam” extrém felfelé ívelő pillává és imádom! Biztos hogy újra veszem! Ne tévesszen meg, hogy nem szőrből készült mert fel helyezve egyáltalán nem látszik hogy műanyag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Szeos

2022. január 29.

Próbáltam háromféle Catrice mászempillát is, mindegyik nagyon tetszett. Egészben is szépen fel lehet tenni, illetve volt, hogy három egyforma részre vágtam, és csak kettőt tettem fel belőle, így kicsit természetesebb hatása van. A hozzá adott ragasztó kiváló - szépen tart, egyáltalán nem irritál, micellás vízzel szépen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

noricza

2021. április 2.

Nagyon ment a reklámozás milyen jó. Tettem én is egy próbát, nem bántam meg. Azon szerencsések közé tartozom aki egy szimpla spirállal is szép eredményeket ér el ( hosszú és dús). A kötése szuper , puha , hajlékony alig észrevehető. Nekem kis pluszt ad. Hétköznapra tökéletes, nem az a nagyon mű. A párom nem híve a műszempillának (nem szereti rajtam, szerinte túl mű), de ez kifejezetten tetszett neki. Én a saját ragasztómmal használtam egész nap a helyén maradt nem volt kényelmetlen, leszedésnél sem volt gond (nem szakadt el és könnyen tisztítható).Kipróbáltam a saját ragasztójával is, nekem kicsit irritálta a szemem úgyhogy aki érzékeny az ilyesmire inkább a bevált saját ragasztóját használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 2.

LiliL

2020. december 8.

Szép, nekem hetköznapra is simán hordható. Tartós ragasztó, kényelmes érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Szép, nekem hetköznapra is simán hordható. Tartós ragasztó, kényelmes érzet.

vlvtnrbbt

2020. szeptember 15.

Imádom :))) A band jó hajlékony, a pillák természetesnek hatnak. Szerintem könnyű felrakni, pedig nem régóta használok műszempillákat. Nem a hozzá adott ragasztóval szoktam feltenni hanem DUO-val, amit hozzá adtak azt bedobtam a táskámba, ha esetleg nap közben korrigálni kellene (még nem kellett, szóval nem tudom milyen). Elég tartósnak tűnik, már jópárszor használtam ugyanazt a párt, persze kicsit macerás leszedegetni a ragasztót és letisztítani, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

eszti0607

2020. július 19.

Nekem kicsit vékonynak tűnt a szempillasor, ahová a ragasztót kell kenni, de nem volt rossz. A hozzá csomagolt ragasztó nem rossz, de nem túl tartós én a Duo szempillaragasztót ajánlom hozzá. Nagyon szép pillákat csinál egészen természeteset, de nekem nehéz volt felhelyezni hiába nem most raktam fel műszempillát először. Én szemüveg alá ezt a pillát még felteszem, az aliexpresszről amit rendelni szoktam brutál pillákat már nem. Összességében nekem tetszett a rejtett szememre. Ajánlom kipróbálni mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

ipszilonze

2020. március 27.

Meglepett, hogy a dússága ellenére egészen természetes. Ez volt az elő soros műszempillám, mégis könnyű volt felhelyezni, eltávolítani, és valóban többször is használható, micellás vízzel könnyen lejön a ragasztómaradvány is róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

pzuzi

2020. január 26.

Tökéletesen passzol a szememhez nem túl kirívó, hosszú. Szép cicás hatás lehet elérni vele. nem a saját ragasztójával használom arról nem tudok nyilatkozni, de magát a műszempillát már többször használtam, rengetegszer felraktam már ugyan azt, szóval többször is használható ja leszeded a ragacsot róla. 100% elégedett vagyok ár érték arányba nekem tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Lina14

2019. augusztus 24.

Nekem kicsi és mélyen ülő szemem van, ezért rettenetesen állt. Nekem túl hosszúak a szálak, de a keresztezés azért segít rajta, nem természetellenes. Próbáltam megvágni, de sajnos úgy sem volt szép rajtam. Az íve szép egyébként és felhelyezni sem egy nagy muatvány, de nem áll jól mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

BlazonIsle

2018. december 18.

Elégedett vagyok vele. Könnyen felhelyezhető, meglepetésemre a mellékelt ragasztó is jól működik. Nem túl drámai a hatása, de még így is szépen kiemeli a szemeket. Emiatt hétköznaponként is szívesen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.