Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: becca483, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   drogériák, online

"Insta Ready: Kócos kialakítású műszempilla az azonnali dús hatás és drámai tekintet érdekében – nem lesz szükséged filterekre."

Ár: 1000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: Dömös , fizetés: Fox
3000Ft - Lashaholic műszempilla
Ár: 3000Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

LiliL

2020. december 8.

Szép, nekem hetköznapra is simán hordható. Tartós ragasztó, kényelmes érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Szép, nekem hetköznapra is simán hordható. Tartós ragasztó, kényelmes érzet.

vlvtnrbbt

2020. szeptember 15.

Imádom :))) A band jó hajlékony, a pillák természetesnek hatnak. Szerintem könnyű felrakni, pedig nem régóta használok műszempillákat. Nem a hozzá adott ragasztóval szoktam feltenni hanem DUO-val, amit hozzá adtak azt bedobtam a táskámba, ha esetleg nap közben korrigálni kellene (még nem kellett, szóval nem tudom milyen). Elég tartósnak tűnik, már jópárszor használtam ugyanazt a párt, persze kicsit macerás leszedegetni a ragasztót és letisztítani, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

eszti0607

2020. július 19.

Nekem kicsit vékonynak tűnt a szempillasor, ahová a ragasztót kell kenni, de nem volt rossz. A hozzá csomagolt ragasztó nem rossz, de nem túl tartós én a Duo szempillaragasztót ajánlom hozzá. Nagyon szép pillákat csinál egészen természeteset, de nekem nehéz volt felhelyezni hiába nem most raktam fel műszempillát először. Én szemüveg alá ezt a pillát még felteszem, az aliexpresszről amit rendelni szoktam brutál pillákat már nem. Összességében nekem tetszett a rejtett szememre. Ajánlom kipróbálni mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

ipszilonze

2020. március 27.

Meglepett, hogy a dússága ellenére egészen természetes. Ez volt az elő soros műszempillám, mégis könnyű volt felhelyezni, eltávolítani, és valóban többször is használható, micellás vízzel könnyen lejön a ragasztómaradvány is róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

pzuzi

2020. január 26.

Tökéletesen passzol a szememhez nem túl kirívó, hosszú. Szép cicás hatás lehet elérni vele. nem a saját ragasztójával használom arról nem tudok nyilatkozni, de magát a műszempillát már többször használtam, rengetegszer felraktam már ugyan azt, szóval többször is használható ja leszeded a ragacsot róla. 100% elégedett vagyok ár érték arányba nekem tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Lina14

2019. augusztus 24.

Nekem kicsi és mélyen ülő szemem van, ezért rettenetesen állt. Nekem túl hosszúak a szálak, de a keresztezés azért segít rajta, nem természetellenes. Próbáltam megvágni, de sajnos úgy sem volt szép rajtam. Az íve szép egyébként és felhelyezni sem egy nagy muatvány, de nem áll jól mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

BlazonIsle

2018. december 18.

Elégedett vagyok vele. Könnyen felhelyezhető, meglepetésemre a mellékelt ragasztó is jól működik. Nem túl drámai a hatása, de még így is szépen kiemeli a szemeket. Emiatt hétköznaponként is szívesen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

fbeauty

2018. november 10.

Nagyon szeretem,tökéletes a hosszúsága is és nincs műanyag érzete a pillának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Nagyon szeretem,tökéletes a hosszúsága is és nincs műanyag érzete a pillának.

Normankaa

2018. október 9.

Imádom! Nagyon könnyű felhelyezni, nem drámai, de azért szép hosszú. Egyedül a ragasztója miatt adok 4 csillagot, azt mindig kidobom, másikat használok helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

rosa.love

2018. szeptember 14.

Életem első műszempillája, amivel teljesen elegedett vagyok! Hosszusag, hajlekonysag tokeletes, a ragaszto is hibatlan. Eltavolitani is konnyu volt, kicsit erosebben huztam es jott magatol. A ragaszto nem irritalta az extra erzekeny szememet. Fotozas alkalmabol helyeztem fel, es teljesen termeszetesnek nez ki a nagy felbontasu fenykepeken is - kb mintha profi 3D pilla lett volna felrakva, semmi mű, műanyag, merev hatasa nincs se eloben sem a kepeken! Hatalmas csillagos otos a reszemrol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.