Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Noah27, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Műszempilla a tökéletes füstös sminkhez. Hosszabb, vastagabb pillák, integrált műszempilla ragasztóval.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Judit1987

2019. február 10.

Nagyon szerettem az ilyen típusú műszempillámat nagyon sokat kibírt. :) könnyen illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

izabella73

2018. szeptember 19.

Ami nekem van meg,lash couture corner,de doboza ugyan ilyen,és ehhez nagyon hasonló.Könnyen használható,természetes hatásu.Ritkán használok műszempillát,így összehasonlítási alapom nemigen van,de ez tetszik,teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 19.