Catrice

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   51 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   51 db
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szálas műszempilla a természetes hatásért – műszempilla ragasztóval.

Ár: 500 Ft , Eladó: dorkka
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Déli pályaudvar mellett

infinitypurple

2019. október 21.

Az első szálas műszempilla amit be szereztem, de nem csalódtam. Időigényes a felrakása, ennek ellenére csodás végeredményt nyújt, jobban boldogulok vele mint egy sorossal. A csomagolása szokatlan és szerintem béna is, de a ragasztóval benne tényleg nem tudtam mihez kezdeni, vettem ugyanettől a márkától egy nagy kiszerelést, ami viszont szuper.
Összességben jó kis termék, és a pillák is jól bírják a strapát, sokáig újra használhatóak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Nekem egyátalán nem vált be..
Tény hogy jó pár tipusú szálas szempillát kipróbáltam már, de messzemenőleg ez volt a leggyengébb mindegyik közül....A pilla maga deformálódik, nem igazodik a szemhez, illetve a ragasztó csípi az érzékeny szemeket...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Nekem egyátalán nem vált be..

Glami2002

2019. július 31.

A kis dobozával meggyűlt a bajom mire rájöttem mi a helyzet. :D Nagyon szépek ,bár összekell rendezgetni hogy tökéletes hatása legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

exhocmomento

2018. október 5.

Icipicit szigorú leszek vele, mert az Essence hasonló (tincses) terméke nekem lekörözte. Mint ahogy azzal, ezzel is nagyon szép és természetes hatást lehet elérni (némi kézügyességgel és jó adag türelemmel :D). A ragasztó is tisztességes, noha azért csodát sem kell tőle várni, nem egy betonra száradó cucc. A leghosszabb szálak nekem már túl hosszúak, de ez nem gond, egy egyszerű körömcsiptetővel egyetlen mozdulat méretre vágni. Szuper, hogy 3 sor van, jó kiadósak így a kis szempillák. Még szuperebb, hogy egy pénztárcabarát és cruelty-free márkáról beszélünk.

De. Van egy irritáló kis dolog, amiben számomra az Essence jobban teljesít. Mégpedig az, hogy ezek a kis Catrice-os pillácskák elég gyengusok, és ha a szemöldökcsipesszel rosszul vagy túl erősen fogok rájuk, akkor iszonyú csúnyán eldeformálódnak, görbülnek, hajolnak. Úgy, hogy már rendbe sem lehet őket tenni, totál használhatatlanok lesznek. Az Essence-es szálacskák ellenben sokkal erősebbek, strapabíróbbak ilyen szempontból. Ezért a mínusz csillag. Ezenkívül pöpec kis cuccnak tartom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

Szép természetes eredmény. Sok idő felrakni de ez ilyen:D a ragasztó is jó nekem bejött.
Most át tértem a soros pillákra ami hasonlóan természetes csak egyszerűbb feltenni. A ragasztóját már el is használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Berill23

2017. február 2.

A csomagolása érdekes, csúsztatni kell nem felnyitni. A ragasztó ami a csomagolasban van hihetetlen jó. A pillák szépek termeszetes hatásúak.
Összességében nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Összességében nagyon jó.

OrosziEszti

2016. december 19.

Természetes hatást lehet vele elérni, a ragasztót nehéz eltávolítani, de egy olajos sminklemosónak ez nem akadály. Mindig összefésülöm a pilláimmal a szebb hatás érdekében.Ha figyelünk az eltávolításnál és beáztatjuk olajos sminklemosóba nagyon szépen meg lehet tisztítani és újra felhasználni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Ari95

2016. augusztus 1.

Én csak párat teszek a szemem sarkába. Szép cicás szemet lehet vele csinálni. nem szúrja a szemem, a szálak puhák. A ragasztója is nagyon jó hozzá, sokáig fenn maradnak. A csomagolása vicc, vagy lehet csak nekem kell Hulknak lennem h szétszedjem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

mrekaa

2016. május 1.

Én egy bál alkalmából vettem meg, amire ugyan nem használtam, de 4 napja megtaláltam,és felraktam pár darabot, főleg a hosszabbakat, hogy szép fokozatos legyen a pillám, és egy darab sem jött le eddig, pedig ebben alszok és csinálok mindent. Jó, azért azt hozzá kell tenni, hogy egy szemhéjpúder+tusvonal kombót most nem olyan őrült módjára távolíthatok el, de megoldható. :) imádom, hogy olcsó, jó és reggel sem nézek ki úgy mint egy ork.:) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Regi84

2015. április 22.

Szombaton lesz az első igazi bevetése, de eddig is tetszik nagyon ez a szempilla. Külsőre szélre rakok fel hármat, befelé csökkenő méretben és szerintem szép és természetes hatást lehet vele elérni. A ragasztó is egész normális amit adnak hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.