Catrice

Ár:   980 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   51 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   51 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Limitált kiadás

Tincses műszempilla, 3 különböző hosszúsággal.

51 tincs

Ár: 1000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: Dömös, fizetés: Fox

mreni876

2014. október 4.

Meglepődtem, de a ragasztója nagyon jó. Bulizáskor szoktam használni, max 15 órát hagytam fent és abszolút el sem mozdult. Kár, hogy ilyen kevés ragasztót adnak hozzá. Azt nem tudom, hogy vízálló-e vagy sem, eddig nem nagyon mertem esős időben kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.