Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Knubbel, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2016 augusztus-szeptemberi limitált kiadás

Matt rúzs az ajkak kontúrozásához és színében harmonizáló szájfény a csillogós kiemeléshez.

2 változatban kapható

edo328

2016. augusztus 23.

A nude árnyalat van meg, a matt része tökéletes ceruzának illetve matt ruzsnak is. A szájfény nem ragacsos, színben harmonizál, szép fényes. Szerintem ez egy nagyon jól eltalált termék, pohárból ittam 2-3 órát simán bírt a matt rész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Knubbel

2016. augusztus 4.

A C01 Nude arnyalat van meg nekem. Minden tulzas nelkul mondhatom, hogy a ruzs benne a vilagon a legjobb matt ruzs. A hegyevel tokeletesen meg lehet rajzolni a konturt, picit kijebb is lehet vinni vele az ajkak vonalat. Nagyon szep telt ajkakat varazsol. Gyonyoru matt, tartos es nem szaritja az ajkakat. Pedig az enyeim nagyon hajlamosak ra... Nagyon sajnalom, hogy csak ket arnyalat van belole, en szemely szerint nagyon orulnek egy vilagosabb, rozsaszines nude arnyalatnak is pl. A szajfeny reszet meg csak egyszer probaltam. Nem ragad, enyhen csillog. Vegulis az is jo, de nalam a ruzs resze elvitte a palmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.