Catrice

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szimica, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

BahiyaV

2017. január 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá mikor megvettem, de sajnos csalódnom kellett. Túl keménynek találom, a ,,dundisága" miatt pedig nehezen lehet vele hozzáférni a kényesebb részekhez. Víz hatására is csak nagyon minimálisan nő. Egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy tényleg nem szív magába sok alapozót. Sajnos, nem ő lesz a kedvenc sminkszivacsom! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

tulokvio

2016. szeptember 29.

Ez az első ilyen smink szivacsom, úgyhogy nincs összehasonlításom sem a Beauty Blender-hez, sem a RT Miracle Complexion Sponge-hoz.
Szépen és gyorsan fel lehet vele vinni az alapozót, természetes lesz a végeredmény. A formája miatt könnyű vele dolgozni a szem alatt és az orr mellett is. A szivacs egész puha, rugalmas.
Nem nő meg ha vizes lesz, de ez igazából nem zavaró.
Ami hátrány, hogy hiába mosom ki rögtön használat után nem tisztul meg teljesen.
Nem régóta használom csak, így nem tudom, hogy mennyire lesz strapa bíró.
Egyenlőre mehet rá az 5* :)
(egyébként azt nem tudom, hogy lehet-e már itthon kapni, én Ausztriában vettem)

Update:
Sajnos rá kellett jönnöm, hogy az újdonság varázsa vakított el. azóta volt szerencsém a real techniques szivacsához, és hát ég és föld. Ez a szivacs nagyon kemény hozzá képest és sok terméket nyel el, összességében csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Nem nő meg ha vizes lesz, de ez igazából nem zavaró.
Nem régóta használom csak, így nem tudom, hogy mennyire lesz strapa bíró.
Egyenlőre mehet rá az 5* :)
(egyébként azt nem tudom, hogy lehet-e már itthon kapni, én Ausztriában vettem)

Update:

orsisro

2016. augusztus 29.

Nekem tetszik, egyenletesen lehet vele eldolgozni az alapozót, előtte ecsetet használtam, nekem ez jobban bevált. A hegyesebb kialakítású vége is túl dundi és nem tudok vele mindenhez odaférni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

kissdorina

2016. január 21.

Nem tudom milyen a beauty blender. De ez a kis lilaság jó. Még a Dm saját márkását is kipróbálnám majd.

Update: Miután vettem egy blendert a kell a púdertől. És láttam a hatalmas különbséget. Muszáj elvennem a pontjait. Mert a KAP blenderre ugyanaz mint az igazi. Ég és föld a különbség. Ez nem sem szívja magát vízzel. Egy kemény szivacsdarab. Szóval azt a funkciót nem látja el amit kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

SzellGreta

2015. december 28.

Nekem tetszik :) Sokkal szebben el tudom dolgozni pl a szemem alatt a korrektort. Igaz nem tudom milyen egy Beauty Blender, de annyiert lehet nem is fogom megtudni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

LBN

2015. december 1.

Borzasztó. Azt hittem velem van a baj, de kipróbáltam jobb márka termékét és rá kellett jönnöm, hogy mégis csak a szivacs és én nem illünk egymáshoz. Egyszerűen jobban járok ha nem használom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

dorths

2015. november 4.

Már régóta ki szerettem volna próbálni, én ált. alapozóecsettel viszem fel az alapozót az arcbőrömre, viszont mióta megvettem, csak ezt használom! Könnyen tisztítható, jobban eldolgozható vele az alapozó és a highlighter is és praktikus, egyáltalán nem drága. Már értem miért használják ezt a beautybloggerek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

doradegyrmt

2015. október 31.

Ez az első alapozószivacsom,eleinte tartottam is tőle, de kellemes csalódás volt, nagyon meg vagyok vele elégedve! Elsőre Beauty Blendert nem mertem venni, de azt hiszem maradok ennél. Próbáltam ezen kívül még egy olcsó ebay-es verziót is, ég és föld a kettő! (egy időben vásároltam őket, csak az ebay-es később jött meg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Ez az első ilyen szivacsom, rögtön kettőt is vettem belőle, egyiket krémpíreknek, másikat alapozóknak. Kicsit keményebb, mint vártam, vízre nem igazán dagad, de könnyen tisztítható, nem drága és könnyen elérhető. Szerencsés ez a kialakítás, mert nem esik ki a kezemből, az egyik vége az apró helyekre, míg a másik arcra kiváló - nem egy BB, de szerintem egy megfelelő dupe azoknak, akik nem akarnak egy darab szivacsra egy vagyont költeni.
És hozzá kell tennem, hogy megfelelő mosás és szárítás mellett igen hosszú élettartamú, nekem még egyik sem ment tönkre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

boglarka.varga97

2015. június 14.

Szerintem TÖKÉLETES!!! féltem tőle , mert amióta a beauty blender kijött, szerettem volna egy szivacsot, de sokan azt mondták/írták, hogy olcsót nem érdemes választani. Oké, az E-bay-en 270 forint egy BB replika, meg az Essencenek is kb 1000 forint, de nem hallottam róluk jót.Már majdnem a RT szivacsát rendeltem, amikor megláttam. A Catrice termékeit alapjáraton imádom, szerintem elfogadható áron nagyon jó minőséget kapunk, így megvettem. ÉS azóta szeretem... Naponta haználom, használat előtt bevizezem, és furcsa, de nem nő meg, mint a BB, viszont szerintem pont jó mérete van. mivel a közepe nyomott, kényelmes megfogni. Kb. annyi alapozót nyel el, mint amennyit egy ecset, viszont szép matt a finishe. ütögető mozdulatokkal szerintem nem lehet hibázni. Minden használat után ki kell mosni, bár egy idő után nekem nem jön ki az erős fedésű Catrice alapozó és korrektor, de nem zavar,mert tisztának tiszta. :) Aki gondolkodik, szerintem az egyik legjobb ár érték arányban, és nem pénzkidobás :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.