Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Zsíros

Ez a nedvszívó mattosító kendő azonnal eltávolítja a felesleges olajat a zsírosodásra hajlamos területekről anélkül, hogy szárítaná a bőrt és tönkretenné a sminke

Bigblueeyes

2018. december 15.

Minden Catrice terméket imádok de főleg az alapozót.
De ez is bevált.Müllertben vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Minden Catrice terméket imádok de főleg az alapozót.
De ez is bevált.Müllertben vettem.

sailorluna

2018. augusztus 3.

gyakran kifényesedik az arcom, ezért mindig jól jön a segítsége, nagyon jól felszívja a felesleges olajat. ha óvatosan használjuk, a sminket sem szedi le, a csomagolása tartós és praktikus. hasznos kis cucc, de nagyon túl van árazva, hiszen az ebay-es legolcsóbb egy dolláros papírok is ugyanezt nyújtják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

lolliheya

2018. július 16.

Viszonylag kicsik a lapok, de csinálja amit ígér!
Egész arcra szükség van kettő lapocskára, amiért levonok egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Viszonylag kicsik a lapok, de csinálja amit ígér!
Egész arcra szükség van kettő lapocskára, amiért levonok egyet.

Fuller

2017. december 21.

Az ára miatt kapna 3*-ot, mert iszonyatosan drága. 1000Ft-ért kaptam a Müllerben. Már régóta vadászok ilyen lapokat, mert az Oriflamesem a végét járja. Sajnos egy lap nem elég az arcomra, így gyorsan fogy. Rendelek inkább ebayről. :(
Végül 4*-ot csal azért kap, mert a doboza praktikus, a táskámban biztonságban vannak a lapok, az Oriflames papírdoboza már esik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Grumpi

2017. május 7.

Na ezt soha többet,még féláron sem éri meg.Alíg szed fel valamit és még el is maszálja.Arról nem is beszélve,hogy átüt a papíron és az ujjad is zsíros lesz.Egy praktikus van benne a doboza,de attól nem lesz matt bőröm.Kuka!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Babika20

2014. november 10.

Eddig az Essence lapocskáit használtam, csak azokat már sajnos kivonták a forgalomból... így kipróbáltam ezt, nem rossz, de lehet újra nem venném, hanem kipróbálnék mást. Kicsit jobban leszedi a sminket mint az Essence, de azért valamit felszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Nussh

2014. október 7.

Egy esküvőre voltam hivatalos a nyáron, arra terveztem beszerezni az Essence mattító lapocskáit, de még jó, hogy belenéztem az akciós dobozkába, és ott megtaláltam féláron ezt. Igazából elvárás nélkül próbáltam ki, mert még nem használtam hasonlót sem, de arra jó volt, hogy a sminkemet nem bántva felitassa a zsírréteget, ami a lagzi alatt kialakult a fejemen. Azon az egy estén-délutánon 2x nyúltam hozzá, kb 6-7 lapot használva el, úgyhogy nem mondanám túl gazdaságosnak, de amiért vettem, arra jó, 350 Ft-ot pedig megért. Minden nap nem is tudnám elképzelni a használatát (bár cicatapmancs e-bayes tippje felkeltette az érdeklődésem :D), újra pedig maximum akkor venném, ha hasonló/alacsonyabb áron dobálnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

jns.melinda

2014. augusztus 27.

Kipróbáltam most hogy akcióban volt 350-ért, de azt nem gondoltam volna, hogy ezek a papírkák ennyire picik, legalább a duplájára számítottam, így 3-4 is kell, mire felitatom. Plusz nem is felitatást végez, hanem valami mást, nem szívja fel az olajat, hanem inkább megtapad a papíron és még az arcomon is marad bőven. Jobb eredményt értem el a mosdókban lévő kéztörlővel vagy wc papírral. Amilyen kíváncsi voltam egy ilyen termékre akkorát csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

lucintaa

2014. augusztus 20.

350 ft-ért szereztem be úgy, hogy eget-földet bejártam érte,és az utolsó darabot sikerült becserkésznem. :)
Én nagyon szeretem, nagyon szépen felitatja az olajat, és jól mattít. A sminkem a helyén marad. ;) Nyilván ez a hatás nem tart egész nap. De ellátja azt a funkcióját, amit egy ilyen lapocskának kell. Régebben az Oriflame-eset használtam, azt annyira nem bírtam. De ez...tökéletes. :) A csomagolása is praktikus.
Kár, hogy csak most találtam rá,pont akkor,amikor kivonják. :( (Gondolom,azért volt ennyire leakciózva.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

cicatapmancs

2014. július 10.

Megvettem, mert Catrice és biztos jó. Hát semmivel sem tud többet, mint az ebayes 100db-os 250Ft-os mattító lapocska, csak a csomagolása igényesebb. Elhasználtam ezt is, de ennyi pénzért nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.