Catrice

Ár:   879 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a hosszan tartó, magasfényű lakk a körmök "kis fekete ruhája" lehet. Optimális fedést és egyenletes színhatást biztosít, egy csipetnyi színnel fokozva.
A csaknem fekete textúra 6 árnyalatban érhető el: zöld, szürke, kék, ibolya, piros és barna.

guppi666

2016. november 20.

A 06-os elméletileg zöldes árnyalatú van meg, ami gyakorlatban tök fekete, semmi zöldességet nem vélek felfedezni benne. Nem igazán értem a koncepciót, mert én úgy gondoltam hogy fekete lakk lesz zöldes, pirosas, és a többi árnyalatús beütéssel, fénnyel. Na már most az üvegben sima sötét kéknek, pirosnak és barnának tűnnek, nulla feketével. Ez a "zöld" tetszett egyedül, merthogy nem is zöld, hanem teljesen fekete és kellett egy fekete lakk, mert kifogytam belőle. Alaplakkot nem használtam hozzá, féltem hogy befogja a körmöt, de szerencsére nem. 2 rétegben szépen fed, nagyon szép fénye van, nagyon tartós, maratoni mosogatás után se volt semmi baja, csak a fényét veszítette el, de ezen egy fedőlakkal rásegítettem. Gyorsan szárad, és lemosni sem vészes, csak a koncepciót nem értem, lehet ha akciósan kifogok egy másikat, azt is kipróbálom, de azok nem fekete lakkok, hanem teljesen más színűek. Egy pontot vonok, mert nem egyszerű fekete lakk-ként van reklámozva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.