Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2011 május-júliusi limitált trendkiadás

2 árnyalatban kapható: C01 Tigerlily, C02 Bird Of Paradise

v.szilvia789

2014. március 4.

Szintén kiárusításon vettem. Az állaga és az enyhe szín, amit ad, nagyon tetszik benne, de hihetetlenül szárítja a szám. A csomagolása viszont nagyon jó, masszív, de ez nem ellensúlyozza a tudásának hiányát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

dorcus89

2012. december 8.

Nekem nagyon bejött az állaga, és az hogy ennyire selymes-krémes ez a rúzsszerű valami :) Barátnőim is kipróbálták és mindenkinek nagyon bejött az állaga. Többször kell áthúzni vele az ajkakat, de ez még abszolút belefér. Én is leárazva vettem, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Lidu

2012. szeptember 3.

Szerintem is fura az íze, és nem azért mert megromlott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Szerintem is fura az íze, és nem azért mert megromlott volna.

Sheila

2012. május 21.

Én is akciósan vettem meg (szerencsére). Az ötlet tetszik, a hatás is tetszetős, de sajnos ami miatt képtelen vagyok használni, az az íze, ugyanis rettenetesen keserű...(lehet hogy megromlott?) Megpróbáltam minimálisra csökkenteni a szám nyalogatását, de valamennyi ebből az ízből akkor is érezhető...Kár, mert amúgy jópofa. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 21.

la.petite.peste

2012. május 20.

Nekem is a C01 színben van meg, leárazva vettem meg már kifutottként. Furcsa, mert az én ajkaimon rózsaszín és nem narancssárga. Valóban viszonylag sokszor kell áthúzni, hogy látsszon rendesen a színe, viszont azt vettem észre, hogy úgy már nem szárít annyira, van egy enyhe szép fénye, és maga a szín pedig meglepően sokáig megmarad. Nem venném meg újra (bár azt a 300 ft-ot nekem megérte), tényleg nem kötelező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Michelle

2012. május 13.

A Papagena trendkiadás része volt. A narancsos színű, C01 Tigerlily nevű árnyalatot vettem meg, leginkább kíváncsiságból, mert a tesztert nem volt gusztusom kipróbálni. Ez egy enyhén áttetsző, gél szerű, rúzs formájú valami. Igazából nem nagyon tudtam sehová sorolni. Szájfénynek nem nevezném, mert fényt szinte egyáltalán nem ad, a fedése minimális, így rúzsnak sem mondható. Leginkább egy keményebb, nehezebben felkenhető színezett ajakápolóhoz hasonlítható, azzal a különbséggel, hogy nem ápolja az ajkakat, legalábbis az enyémet inkább szárítja egy kicsit, ill. az eleve száraz ajkakon elég csúnyán mutat. Ha kellően hidratált ajakra viszem fel, a látvány egy ideig nem rossz; ad egy enyhe narancsos színt, azaz inkább csak narancsos derengést, ami rajtam meglepően sokáig kibírja, még az után is megmarad, miután a tompa, ajakápolós fénye már eltűnt, viszont ilyenkor már nem túl kellemes érzés, hogy a számon van, mert száraznak érzem. Időről-időre megpróbálkozom vele, de nem igazán kedveltem meg. Mindent összevetve, elég furcsa jószág, egy jópofa geg, de - szerintem - semmiképpen sem nélkülözhetetlen darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.