Catrice

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

erikaa

2016. október 31.

Nagyon szeretem ezt a púder ecsetet. Puha jó a kialakítása, kis helyen is elfér. Megfelelő mennyiségű púdert vesz fel és könnyű vele eloszlatni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Takaro

2015. október 22.

Amire van, arra jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Amire van, arra jo.

Black Fairy

2015. július 14.

Akciósan vettem, így az enyém kicsit kusza volt - nem tudtam válogatni - de azt a pár szálat leszamitva, amit muszáj volt eltavolitanom, egyáltalán nem hullik...nagyon kényelmes a használata, elég puha az ecset, nem szúr véletlenül se, egyenletesen lehet eloszlatni vele a púdert...nem lenne baj, ha tömöttebb lenne, de én így is teljesen meg vagyok vele elégedve...
(Nekem ez az egyszerű fekete külső is tetszik amúgy...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

(Nekem ez az egyszerű fekete külső is tetszik amúgy...)

nadalandy

2015. július 4.

Én is akciósan jutottam hozzá. Szerintem is szuper, csak azt sajnálom, hogy nem tömöttebb, de amúgy szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

loju

2015. március 25.

Én is akciósan vettem. Tényleg nagyon puha, így nagyon jó érzés használni, viszont ahogy már előttem is írták, kicsit jobban nyeli a púdert, többször kell mártani. Ennyi pénzért viszont megérte. Nagyon tartósnak, masszívnak tűnik, így sokáig leszünk barátnők szerintem! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

kvitta.girl

2015. február 6.

Mintha kiscica farkával simítanám végig a pofim, kíválóan puha és simogató :)) Az ecset is jó tömött, nem hullajt, 699 ft-ért akciósan nagyon megéri, de sajnos hamar elnyeli a púdert így többször kell jóval belemártanom mint az előző púderecsetem, és zavar azért a pici feje, igaz precízebb így de lassabb a felvitel vele. De összességében jó minőségű és kellemes érzés használni ezért 4 csillag a fej mérete miatt,többibe ha akarná az ember se lehet belekötni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

spari193

2015. január 22.

Nagyon finoma puha, én nagyon szeretem!:) A szőre picit hullik, ezért a 4 csillag:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

széva

2015. január 15.

Sok ecsetem van ,van közte drága is (ez felveszi vele a versenyt) Príma kis ecset !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 15.

zsofia93

2014. november 1.

Én bronzosításhoz használom és nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 1.

Én bronzosításhoz használom és nagyon szeretem! :)

ivy

2014. október 22.

Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen jó lesz. Szépen lehet vele dolgozni, nem peregnek ki belőle a szálak, pont kénylmes a mérete, akár utazós sminktáskába is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.