Catrice

Ár:   €12.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,25 x 18 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. október 4.

Ár:   €12.99
Kiszerelés:   1,25 x 18 g

Limitált kiadás.

A paletta 18 db intenzív, hosszantartó pigmentált színt tartalmaz, bársonyos textúrával, matt, illetve selyemfényű finish-sel. Az igényes kivitelű, jó minőségű csomagolás tükröt is tartalmaz, így utazáshoz is ideális.

makeupaddict12

2019. október 26.

Nagyon szeretem, jol pigmentalt, tartos szemhejfestek, igazi kiralynos szinekkel. Csomagolasa praktikus nagyon, taskaba bedobos tipikusan! Facebookon vettem egy sminkes csoportban, igy az ara is kedvezo volt nagyon. Szerintem egy eselyt megerdemel!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.