Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

"A speciális textúrájú szivacsba forgatva leszedheted a sminetaz ecseteidről. Használj körkörös mozdulatokat. A szivacsot is kitisztíthatod meleg vízzel és szappannal. Tip: sminkelés közben is használhatod, hogy ugyanazzal az ecsettel más színeket használj. Válts világos színről sötétre és oda-vissza."

Lina14

2019. március 24.

nekem bevált a szemsmink ecseteim ideiglenes tisztítására. nyilván nem helyettesíti a rendes kimosást, de ha tényleg csak 1-2 colorswitchre van szükségem, arra abszolút alkalmas. Nyilván meg lehet csinálni DIY project keretein belül is, mert egy picit túl van árazva, de itt állok példaként, hogy inkább megvettem mint elkészítettem.
nem próbáltam folyékony sminkek eltávolítására, szerintem azzal nem működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

nem próbáltam folyékony sminkek eltávolítására, szerintem azzal nem működne.