Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aranyhaj, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

azepretaztszeretem

2012. július 21.

Valóban van ennél jobb is, de ár-érték kategóriában igen jó. A praktikussága is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

wishes

2012. május 26.

Nem ez a világ legjobb ajakecsete, viszont borzasztóan praktikus kis szerkezet, és az ecset szőre is kellően puha, nem szurkálnak a szálak végei. Szerintem ennyi pénzért bőven érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

natalia.horvath

2012. május 23.

Nagyon jó ecset, ajánlom mindenkinek. Az ecset nagysága megfelelő ahhoz hogy néhány mozdulattal kifessem a szám. A csomagolása is klassz: széthúzom máris kint van az egész ecset. Nagyon kicsi helyen elfér: csak bedobom a rúzs mellé a táskám zsebébe és a nap folyamán bármikor igazíthatok, nem ken össze semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

la.petite.peste

2012. május 22.

Klassz ecset. Volt már összecsukható rúzsecsetem, de ez a széthúzós megoldás nagyon tetszik, így nehezebb elhagyni a kupakot :)
A rúzsecset (pláne a hordozható változat) beszerzését pedig mindenkinek ajánlom, még akkor is, ha nem mindennap ecsettel viszi fel a rúzsait, mert egészen megdöbbentő, hogy a rúzsok aljában a műanyag részben még mennyi rúzs marad (van, hogy akár a harmada-negyede is a mennyiségnek, márkafüggően), amit szerintem sokan kidobnak, pedig ecsettel teljesen el lehet őket használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Aranyhaj

2012. május 11.

Nagyon könnyen használható, és könnyen a táskába rakható nem ken össze semmit, mert össze lehet csukni. Nagyszerű, eddig sose vittem magammal rúzsecsetet mert nem szerettem ha összekeni a többi cuccomat, de így biztos nálam lesz mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.