Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2015-ös márciusi limitált trendkiadás

viki0322

2017. április 19.

Egy csajszitól vettem jó áron talán egy éve. Imádtam, tökéletesen működött. Bár nehéz és sok ideig tartott megmosni. Múlthéten beruháztam egy adag gyógyszertári sebbenzinre. Minden ecsetemet 2 pillanat alatt kitisztított és 10 perc alatt újra használatra készen voltak. Ez a csoda maradt utoljára
, mikor kiakartam nyomkodni belőle a tisztítófolyadékot éreztem hogy a szálak lazulnak. A következő pillanatban az összes szál a kezemben maradt és mehetett a kukába. Emiatt 2* levonok pedig tényleg nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

0bikbik0

2016. július 31.

Engem is a külsejével vett meg. Nagyon cuki, csajos kis ecsetke.
Puha, tömött, lassan fél éve használom por állagú termékekhez. Gyakran mosom, de nem hullatja a szőrét, tartja a formáját (mondjuk nehezen szárad...). Itt-ott elvétve látom még az akciós termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Engem is a külsejével vett meg. Nagyon cuki, csajos kis ecsetke.

Hencyyyke

2016. április 28.

Hogy mennyire kedvelem ezt a kis cukiságot! :) Szépen lehet vele dolgozni és könnyen tisztítható. :) Abszolút megérte a pénzét és jó ránézni is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

magyaredina

2016. április 20.

Nagyon szeretem.
Kontúrozni szoktam vele. Kellőképpen sűrű és kemény.
Szép lett nagyon a külseje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Nagyon szeretem.
Kontúrozni szoktam vele. Kellőképpen sűrű és kemény.
Szép lett nagyon a külseje.

Anitamakeup

2016. január 29.

Tegnap kiárusítva 700 ft - ért vettem meg. Tökéletes, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Tegnap kiárusítva 700 ft - ért vettem meg. Tökéletes, imádom.

bdori

2016. január 17.

Nekem alapozó, BB krém felvitelére nem vált be, de arra van más bevált ecsetem, így nem bántam. Púderezésre használom, arra tökéletes.Puha, nem hullik 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Redzsi

2016. január 8.

Annyira imádom! :) Rossmannban találtam rá 700,hangsúlyozom 700 ft.-ért :D Szerelem volt első látásra. :) Nagyon csajos,cuki és jó sűrűek a szálai. A többszörös mosogatást is jól bírja bár tovább tart a száradási ideje ami érthető is mivel tényleg sűrű :) Jó alapozó,BB krém vagy púder felvételére is (mindegyiken kipróbáltam már) a szálai meg nagyon puhák nem "karcolják" fel a bőrt és hihetetlenül jól mutat a fürdőszobai sminkpultomon :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

heather

2016. január 2.

Szuper!
Egyetlen szála nem hullott ki,puha,sűrű és szép.
Púderhez használom,ahhoz pazar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Szuper!
Egyetlen szála nem hullott ki,puha,sűrű és szép.
Púderhez használom,ahhoz pazar.

Kamillavirag

2015. december 23.

puha, cuki, sűrű, tömött, igaziból bármihez használható. teljesen jó, megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

puha, cuki, sűrű, tömött, igaziból bármihez használható. teljesen jó, megérte

Bendőke

2015. december 15.

Most dobták ki leárazva a pultra potom 700.- forintért, naná hogy hoztam, nehogy már ott maradjon! Cuki aranyos, csajos, bájos, a gyűjteményembe nagyon jól mutat! :) Ja és még használható is. Pihepuha simogatós kis ecsetke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 15.