Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös  decemberi limitált kiadás.

4 féle árnyalat kapható:

• C01 Natural Nude
  • C02 Rustic Red
  • C03 Call Of The Wild
  • C04 Arctic Shadows

olvaso

2018. július 27.

A C03 Call Of The Wild (a világosabb szürke) árnyalat van meg. Két rétegben nagyon különleges szürke színe van, szépen fénylik is. Sajnos nem tudok szépen körmöt festeni, ezért csak ritkán kerül elő, mert nagyon megmutatja a hibás festést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.