Catrice

Ár:   1789 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2023. június 12.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

A botanikai szépségek ihlette intenzív színű ajakrúzs izgalmas tavaszi külsőt kölcsönöz ultramatt felülettel. A rendkívül pigmentált, vaj-puha textúra hosszan tartó stílust biztosít. A dizájn is figyelemfelkeltő: A csomagolás kiváló minőségű papírdobozban érkezik. A mágikus, préselt mintázat a rúzst abszolút tökletessé varázsolja.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Margareta13

2023. október 16.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Gyönyörű a csomagolása és nagyon kellemes illata is van. Felkenve egy nyárias, élénk színt ad, de építhető, tehát nem túl erős egy rétegben. Az egyetlen bajom vele, hogy kemény nagyon az állaga és emiatt nehéz kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.