Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szemészek által tesztelt spillaspitál még a legérzékenyebb szemre is. Maximális volument garantál, miközben a természetes összetevők nem irritálják a szemet.

sailorluna

2018. augusztus 3.

ez a spirál az egyik legrosszabb, amit próbáltam. pár óra alatt az összes festék a szemem alatt éktelenkedett, pandaszemeket eredményezve. olcsó volt, de pénzkidobás is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Doriis

2012. február 26.

Hát nagyon nem vállt be... A festék szép, de a keféjét nem szeretem. Érzékeny a szemem, de ez a spirál nem nagyon tetszett neki. És a tartóssága szörnyű, elég hamar lepereg, a darabkái a szemembe hullanak és megjelenik a szemem alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

kemenysepro

2012. február 4.

A spirál sörtéi igen távol vannak egymástól, nem választja el szépen a szempillákat. A festék szép fekete, nem csomósodik, de felkenés után az alsó szemhéjon megjelenik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

zalla

2012. január 13.

Nagyon nagy kár, hogy megvettem. Nem csinál semmi extrát a szempillákkal (mondjuk nekem nem is nagyon kell sok extra) Lehet hogy nem irritálja a szemem, de fél óra alatt lepereg vagy leolvad attól függően, hogy éppen könnyezek vagy csak szimplán vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

morning_glory

2012. január 11.

Azért vettem, mert lencsét hordok, és a mindennapokra akartam egy olyan spirált, ami nem irritálja a szemem. Ez az, bár sajnos közel sem csinál csodás pillákat, sőt, ha nem figyelek, és megdörzsölöm párszor, estére kicsit le is potyog. De 599 Ft volt, és valóban nem pirosodik be tőle a szemem még akkor se, ha minden nap használom.
update: -1 csillag, mert estére nagyon lepotyog. Szerintem olyan 4-5 órát bírja, ez nekem kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

belle

2011. november 7.

Lepereg és attól függetlenül, hogy érzékeny szemre írják nekem viszketett tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

Picieri

2011. szeptember 19.

Sajnos ha minden igaz nem lesz forgalomban, de nekem iszonyatosan bejött ez a szempillaspirál. Lehet, hogy hülyén hangzik, de azt vettem észre, hogy nagyon diszkréten festi be a pillákat, tényleg olyan tőle, mintha természetes maradna, de mégis van rajta festék, csak nem csomókban, meg nem annyira látszik. Én nem is szeretem személy szerint, ha nagyon látszik, hogy van rajtam, maximum, ha olyan helyre megyek, ahol meg kell jelenni, de így hétköznapokra nagyon szupi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 19.