Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

szcelia

2018. december 12.

Nagy kedvencem ez az ecset már évek óta. A ferde fejű vége tökéletes szemöldökpor felviteléhez, a másik fele pedig korrektor ecsetként is működhet, ha egy bőrhibára koncentráltabban szeretnénk felvinni a terméket. A rengeteg használat és mosás után is tartja a formáját és nem hullatja a szőrét. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Matryoshka

2017. november 1.

Nagyon jó ecset, nem hullik a szőre és jól is néz ki. Leginkább a ferde végét használom, de a másik fele is jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Whosthatfitgirl

2017. október 2.

Egyszerűen imádom! :) Szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre, pedig már évek óta megvan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

HAnita91

2017. április 11.

Ár-érték arányban tökéletes. A ferdére vágott véget használom napi szinten, szempillasor alatt ezzel húzom ki a szemem. A pufibb végét ritkán használom, mert nekem kicsit szúrja a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Imádom! Nyáron még szerencsére megtudtam venni. szép füstös szemet lehet vele elérni. A ferde végével a szemöldökömet szoktam elkészíteni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

juhaszregina

2016. szeptember 28.

A ferde vége nagyon kemény műanyag, karcol és porolja a szemhéjfestéket. Szemkontúrozáshoz nem szeretem, a szemöldökre jobb. A másik végén lévő kis ecset nagyon jó. Puha, ügyesen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Kinyi

2016. július 9.

Nemcsak arra jó, amire ajánlják, de a ferde végével szoktam a szemöldökport is felvinni. A feladatát teljes mértékben ellátja. Egy igen korrekt ecset, az árát pedig maximálisan megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

krisztina01

2016. június 21.

Szemöldökpor felviteléhez használom, nagyon szeretem, a biztonság kedvéért vásároltam még egyet későbbre. Könnyen tisztítható, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

anastasia

2016. április 29.

Tömött, tartós, de elég karcos -- ennél néhány festőecsetem is gyöngédebb a bőrhöz. Nem szívesen nyúlok hozzá, ha satírozni szeretnék; jobb híján elmegy, de biztos nem venném újra. A ferde vége szemöldökfestéhez még jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

Regi

2016. április 9.

Minden nap használom, a szemöldök por felviteléhez leginkább, arra tökéletesen működik, viszont a satírozós vége nekem nem az igazi. túl kicsi és merev, számomra nehéz vele dolgozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.