Catrice

Ár:   879 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016 júliusi limitált trendkiadás

Négy limitált körömlakk: mályva, pink és két nude színben.

4 árnyalatban kapható: C01 Calm Down 'n' MAUVE On, C02 Touched By Peace, C03 mudITATION és C04 Quietude

scene14

2016. október 30.

Még most a Müllerben szereztem be egyet,a C03 mudITATION-t,ami egy matt nude árnyalat.Első rétegben is szépen,csíkmentesen fedett,de ugye minden körömlakkot 2 rétegben szoktam felvinni,nekem tetszik,nagyon szép fényes,ja és nagyon gyorsan szárad,remélem tartós is.Egyenlőre 5*. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

biabari

2016. augusztus 30.

Borzalmas, nagyon híg nem fed és ráadásként egy nsp után lepereg míg más lakokk 4-5 napig bírják a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.