Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2016 júliusi limitált trendkiadás

Már egy rétegben intenzíven fed. Szivacsos applikátorral, krémes textúrával a hosszantartó eredményért.

3 árnyalatban kapható: C01 Calm Down 'n' MAUVE On, C02 Pure Silence és C03 mudITATION

kata07

2020. március 22.

Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás volt.Szuper kis termék, ha gyors sminket szeretnénk készíteni.Hétköznapokra tökéletes, szépen eldolgozható, nap végére kicsit megkopik, de nem vészes.Újra venném ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Guppi

2017. szeptember 21.

Egy ilyen nude "no makeup" jellegű árnyalat van meg. Tartós, nem maszatolódik, szolíd, gyors a felvitele, tökèletes nappali smink a rohanós napokra. Sajnálom, hogy limitált volt ès azt is, hogy nem spájzoltam be belőle mèg egyet legalább (a trend it up hasonló cuccát próbáltam helyette, de mèg mindig ez az igazi)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

gioia

2017. június 16.

A C01 árnyalat van meg nekem. Lilás babarózsaszín, pigmentált, könnyen felvihető ceruza, ami szépen harmonizál a zöldes szemeimmel. Atombiztos! Dobhatnának a piacra sok színt még ebből a formulából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

szilvia.bano

2016. augusztus 26.

Az halvány rózsaszínt vettem meg nemrég féláron, mert már le volt értékelve. A színe nagyon tetszett, szép, egész szemhéjra való árnyalat, még anélkül is jó, hogy elsatíroznám, gondoltam, és kézen kipróbálva tartósnak tűnt. Na most lehet, hogy a bőrtípus is számít, de az én száraz bőrömön ez használhatatlan. Beleült a ráncokba, és a szemhéjam olyan volt, mint a tapló. Az egy dolog, hogy gyorsan megköt, és tényleg tartós, tényleg nem lehet lerobbantani, de kicsit krémesebb állag jobb lett volna. Nekem a Maybelline Colour tattoo ennél sokkal jobb, bár ha kicsit sokat teszek fel belőle, valóban bele tud ülni a ráncokba az is. De ha megfelelő mértékben visszük fel, akkor nincs vele gond, mindenesetre sokkal kevésbé szárít, mint ez. A Pupa kémszemfestékek a legjobbak (ha még kaphatóak lesznek a fényes árnyalatok). Úgyhogy örülök neki, hogy féláron vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Adnilem

2016. augusztus 19.

Akciós kosárkából szereztem a C02 Pure Silence és C03 mudITATION árnyalatot. A harmadik nekem túl rózsaszínű volt, így azt nem hoztam el, pedig a csomagolás alapján azt hittem inkább mályvás árnyalat. Egyébként a képek a neten és maga a csomagolás is nagyon megtévesztő, mert az árnyalatok élőben (számomra) teljesen mások. A pure silence világos rózsaszínes-bézs, a muditation pedig inkább egy kicsit barnásabb-tapue. Mind a kettő matt és felkenés után a másik oldalon lévő kis szivaccsal nagyon szépen el lehet oszlatni éles szélek nélkül. Igazából mind a kettő tökéletes alapnak, mert nagyon tapad a szemhéjra és szintén nagyon tapad rájuk a por állagú festék (kicsit nehéz eloszlatni rajta egyenletesen). A bőröm színétől éppen csak eltér mind a kettő, így tusvonallal pl. tökéletes párost alkotnak. A ráncokba nem gyűlik össze és a rajta lévő festék lerobbanthatatlan. Megkockáztatom, hogy jobb, mint a Color Tattoo tartósság szempontjából, mert bringával jöttem sminkelve (21 km a melóhely) és semmi kenődés, semmi ráncokban összegyűlés, konkrétan ugyanolyan. Kár, hogy limitált volt és csak 3 színben dobták piacra. Remélem sokáig kitart majd! A 4*-ot mindenképpen megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.