Catrice

Ár:   1089 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller

2016 júliusi limitált trendkiadás

A Sound of Silence Zselés Szemceruza egy intenzív, arany színű, metál hatású szemceruza, mellyel gyönyörűen ki lehet emelni a szem körvonalait. A zselés textúrát érdemes a felső szemhéjra felvinni, akár egy szemhéjtust.

Adnilem

2016. augusztus 18.

Leértékelve vettem, arany szemceruzám még nem volt. Barnás-aranyos sminkhez használtam az alsó pillák tövébe, majd másnap a vízvonalra is. Egész nap a helyén maradt, csodálkoztam is. Nagyon szép, nem hivalkodó és nem túl csillogós kellemes arany szín. Egészen biztosan használni fogom.

Ja és tekerős, nem hegyezős, ami külön pozitívum!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Ja és tekerős, nem hegyezős, ami külön pozitívum!

TaBePa

2016. augusztus 16.

Nagyon sokféle, sokszínű szemceruzát próbáltam, ezt sem hagyhattam ki a gyűjteményemből. Tetszik a zselés állag, könnyű a felvitel, és nagyon intenzív, csillogó arany színt kapunk. A tartóssága nem tökéletes, ezért levonok egy pontot, de amúgy nagyon szép, különleges és izgalmas színfolt a szemceruzák terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

KlaudiaZs

2016. augusztus 1.

A zselés név nem vicc, nekem ezért nem is kedvenc, túl puha és folyós az én ízlésemnek, és emiatt nem is olyan könnyen kezelhető, mert csúszkál-mászkál maga a hegy is, de a színe miatt elviselem, mert én még ilyen szuper igazi aranyszínű csillogó szemceruzával nem találkoztam. Tartósnak mondjuk tartós, és mivel nem volt drága, nem bánom, hogy megvettem, de nélkülözhető darab, ha valaki nincs úgy belebolondulva az arany színű cuccokba, mint én.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

fannivea

2016. július 17.

Nem rossz, de nem is a legjobb termek. Csak olyan atlagos. De azert elfogom hasznalni neha neha. Tartossag szempontjabol is atlagos. Egyszer elhasznalhato termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.