Catrice

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   1950 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Nagy sminkecset arcra és testre, kiváló minőségű szintetikus szálakból, por alapú termékek felviteléhez.

Vegán

bernadettu

2019. november 14.

Valóban kiváló minőség, bár a mérete miatt nekem nem esik annyira kézre, az viszont biztos hogy az ehhez a kiadáshoz készült bronzerrel jó párost alkothat, hogy annak is hatalmas a mérete.
Tényleg van olyan puha, vagy még puhább mint egy RT ecset, kár hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

skin

2019. szeptember 29.

Hatalmas fejű pihe-puha ecset. Könnyedén lehet vele púderezni bronzosítani is. Kettőt vettem belőle. Sajnos üzletben már nem találtam ,de a P. P.- andán még volt. Szeretem,mert ár érték arányban kiváló minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 12.

Ez tényleg egy kivételesen jó vétel volt. Óriási, puha, szinte egy mozdulat elég, gyönyörűen, vékony rétegben oszlatja el a púdert. Kazdek bánkódni, hogy nem vettem kettőt. Pont akkor vettem egy Real Techniques duo fibre púderecsetet is, de komolyan mondom, a nyomában sincs ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Boriskajuliska

2019. szeptember 11.

Ez az ecset kimeríti a NAGY fogalmát! Fogása kényelmes kézre álló, megfelelően tömött, puha tapintású élmény a használata. Leginkább púder felvitelére használom, ritkán a világosabb bronzosítókhoz. Ár érték arányba nagyon megéri beruházni ha valaki rendszeresen használ fixáló púdert, ha nem csak nézegetni dísznek :)))) A Mülllrebe már régen nincs ellenben a pink pandán még lehet szerencsénk!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Kamea

2019. augusztus 30.

Ha nem lenne a KM fórum, nem hiszem, hogy megveszem. Egyáltalán. Nem lett volna, aki felhívja rá a figyelmemet. De miután - hála Fiorentinának - futótűzként terjedt a hír, hogy milyen jó a Catrice-nek ez az újabb limitált kiadása, azonnal rohantam a Müllerbe megvenni. Rögtön el is hoztam 2 db-ot a 4-ből, a másik ajándék lett a lányomnak.
Először én is meglepődtem a méreten. Ekkora??? Ennyi pénzért??? :)
Eddig csak bronzosító felvitelére használtam, de a hűvösebb idő beköszöntével ugyanúgy alkalmas lesz púderezésre, vagy pirosításra is. Sűrű, tömött állagú, mégis puhán kényeztet. Tetszik az aranyba bújtatott, elegáns megjelenése, ami egy kis luxusérzetet nyújt számomra nem csak a használatával, hanem a látványával is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Először én is meglepődtem a méreten. Ekkora??? Ennyi pénzért??? :)

Kremcica

2019. augusztus 27.

Imádom! Online rendeltem meg, napokig haboztam oda-vissza tettem a kosárba aztán végül csak úgy döntöttem hogy kell. És milyen jól tettem, pont ilyen ecsetet kerestem már jó ideje! Először meglepődtem a méretén ugyanis hatalmas. Púderezésen kívül másra nem tudom használni, viszont arra élmény. Ráadásul nagyon puha, tömött, szépen veszi fel a festéket, könnyű vele dolgozni. Sitty-sutty és kész. :) Ennyi pénzért megéri, a minősége a jóval drágábbakéval vetekszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Kokapu

2019. augusztus 7.

Hamar a kedvenc púderecsetem lett, én is kettőt vettem meg belőle. Nagyon szépen oszlatja el a terméket, akár kicsi mennyiséget is. Ezúton is köszönöm Fiorentinának, hogy felhívta rá a figyelmem! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 25.

Le a kalappal a Catrice előtt!
Újabb meglepetés a márkától ez a imitált kiadású ecset, az év egyik nagy "dobása és fogása".
Ilyen minőségű ecsetet kár kihagyni, mert simán összemérhető a tizenezres társaival, és kiválóan megállja a helyét.
Kellően nagy és maximálisan puha szálú, lágy, simogató érzés vele a púder vagy más por alapú termék (pirosító, bronzer) felvitele.
A Müller üzletei minimális mennyiséget kaptak ebből a trendkiadásból is, 4 vagy 8 darab az, amit egy-egy üzletből beszerezhetünk, ez az egy, amit negatívumként felróhatunk. Persze, ettől lesz limitált...
Hogy mennyire vagyok vele elégedett? A beszerzést követő napon bizalmat szavaztam még egy példánynak, ezzel mindent elmondtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 25.

Le a kalappal a Catrice előtt!