Catrice

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

• Szemhéjpúder paletta, púder textúrával
  • Magasan pigmentált, hosszantartó
  • Matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalattal

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
alegria800

2019. október 11.

Extrem vilagos a borom igy minden eros rajta, ez is. Szeretem a szineit, bar nekem kisse tul meleg arnyalatuak es nekem a hidegek alnak jol. Ha voros lennek imadnam!!!

Vilagosabb borueknek nagyon ajanlom, mert hetkoznapi lathatatlan, szolid sminkekhez is es akar estihez is nekem nagyon bevalt. A CATRICE Modern Matt palettajaval kombinalva hasznalom es gyakorlatilag csak ezekkel festegetem magam. Meg a lila paletta van meg, azt csak lilas napjaimon alkalmazom, de nekem az is nagyon tetszik. <3
A csillamosokat is nagyon szeretem, gyonyoruek! <3

A szupertartossaggal vannak ketsegeim, de ilyen aron lenyugozo minosegnek tartom. =D

Tenyleg porzik, de engem nem zavar. tus hatast vizes ecsettel csinalok neha, de csak a tegely csucskeben, mert utana fel kell kapirgalni, hogy hasznalhato legyen.

Allatkiserletmentesseg plusz pont, de gyanuan olcso...remelem a munkasokat nem zsigerelik ki brutalisan...=(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

A csillamosokat is nagyon szeretem, gyonyoruek! <3

lohnerniki15

2018. november 15.

Nagyon szeretem, elég jól pigmentált, gyönyörűek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Nagyon szeretem, elég jól pigmentált, gyönyörűek a színei.

Annabanna

2018. július 30.

Legjobb cucc amivel eddig találkoztam. A highlightere gyönyörű, a színei pigmentáltak és természetes barnás színűek, kontúrozni nem szoktam de azt is lehet vele ha valaki nagyon akar. A csillámosak eszméletlen erősek és szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

CeCeDrake

2017. december 2.

Tavasszal vettem. Elég gyorsan ment a kukába. Gagyi a csomagolás, de az még nem is zavart volna...csakhogy borzasztóan porzik és bármilyen alapon használva sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Tekla96

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem, tökéletes a szemhéj és a szemöldök sminkelésére is, az egészen visszafogottól a komolyabb, alkalmi sminkekig sok féle képpen felhasználható. Kicsit túlságosan is poros az állaga, egy jó alappal viszont tartóssá lehet tenni hosszú távon is. Gyönyörűen el lehet dolgozni, füstösíteni. Nekem a kedvenc palettám lett, kicsi, így utazni is tökéletes.

Update: -1*, sajnos annyira porzik, hogy nem tudom figyelmen kívül hagyni. A színek nem túl pigmentáltak, vizes ecsettel rendben vannak, de a csillámos színek száraz ecsettel nem színeznek semmit, csak a csillám ragad át a szemre. Amúgy ha megtanulja a kis fortélyokat az ember lánya, akkor rendesen használható, de mégsem az a tökély, amit először megláttam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

lobolagi

2017. szeptember 27.

első szemhéj palettám, azóta is használom. én nagyon szeretem a színeit, kicsit porzik, de nem vészes. a világos színek nem a legerősebben pigmentáltak, de egy jó primerrel minden megoldható. tetszik benne, hogy vannak matt és csillogós színei is, ezért is vettem meg. tökéletes a hétköznapokra és akár alkalmi sminkek készítéséhez :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Dius1991

2017. szeptember 1.

Kiárusításon vettem, de amióta megvan, azóta csak ezt használom. Hétköznapra, alkalmakra, sőt még esküvőre is gyönyörű sminket lehet vele kreálni. Sajnálom, hogy kifuttatták, mert egy nagyon jó drogériás termék, ami a teljes árát is bőven megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

cherry19

2017. augusztus 8.

Ez egy jó húzás volt a Catricetől, kár, hogy kifuttatták.
A Light és a balról harmadik szín miatt hoztam haza első körben, gondoltam tyű micsoda highlighter lehet ez! aztán rájöttem, hogy minden palettámból mi fogy el legelőször? A világos "browbone" matt szín és a crease-árnyaló neutral/meleg barna szín. És ebben ilyenből van 2+4 (bár a sötétebbek picit nehezen satírozhatóak). Plusz a fényes taupe is gyönyörű. Telitalálat. Tökéletes kiegészítés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Ez egy jó húzás volt a Catricetől, kár, hogy kifuttatták.

szabrina000

2017. augusztus 1.

Imádom! Pigmentált, szépen el lehet satírozni, nem porol, nem potyog.♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Imádom! Pigmentált, szépen el lehet satírozni, nem porol, nem potyog.♥

sttramara

2017. július 5.

Imádom a nude palettákat,ezt is úgy éreztem be kell szerezzem.Szerintem az utolsót vettem meg pár napja 😄 Nekem bejön,tök jó színek vannak benne,örülök hogy van benne olyan is ami csillog 😍 Jó mindennapi sminkre,kell alá egy sminkalap,és akkor nagyon szépen lehet vele dolgozni.Nem tökéletes,de el vagyok vele,jól fel tudom használni. ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.