Catrice

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,22 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2023. május 11.

Kiszerelés:   0,22 g
Lelőhely:   drogériák, online

2023 Dzsungel Könyve kollekció része

Két tónusban irizáló szín egy termékben, amely a fény hatására változtatja a színét. Krémes és intenzív, mégis tartós.

2 árnyalatban kapható 010 Python: arany és zöld árnyalatú és 020 Trust In Me: rózsaszín és magenta árnyalatú

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cherry19

2023. szeptember 30.

Szép-szép, de nem tartós. Python árnyalatban vettem meg, ami egy csinos mély zöld multikróm bronzos, naracsos, arany shifttel. Azt reméltem, hogy mivel essence testvérmárka hátha a longlasting szemceruzák formulájába lesz öntve ez a csodaszép szín, de nem, ez egy ragadós, gyengén pigmentált, könnyen kopó ceruza. Vízvonalamon kb. 2 órát tart, felső szemhéj megrajzolására csak akkor alkalmas, ha egy hasonló jellegű árnyalattal rögzítem, különben felstempliződik a szemöldököm alá hasonló rövid idő alatt. El fogom használni, mert gyönyörű, de bosszantó a tartóssága, valamint hogy hosszan kell építgetni, mire teljes fedést érek el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 30.

Amadea

2023. szeptember 23.

Az elején nagyon csalódott voltam, gyengének találtam a pigmentációját, de szorgosan próbálgattam és nagyon megszerettem.
Csak az alsó vízvonalra-szemhéjra használom, szuperül kinyitja a tekintetet, ad egy kis sejtelmes vonást a szemsminkhez. Az ízlésemnek kicsit sokat kell oda-vissza huzigálni, hogy látható legyen, de a zöldes-bronzos színe miatt elviselem ezt a negatív tulajdonságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

KisTigris

2023. augusztus 29.

Nem tartós, így drága. A Sheinen is van hasonló, na az tartós és olcsóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Nem tartós, így drága. A Sheinen is van hasonló, na az tartós és olcsóbb!

canaille

2023. augusztus 16.

Gyönyörűséges (arany-zöld), de sajnos egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

Gyönyörűséges (arany-zöld), de sajnos egyáltalán nem tartós.

Tigrincs

2023. július 5.

Gyönyörű színe van, de a gyorsan zsírosodó szemhéjról eltűnik. A szín varázslatos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 5.

Saranhuone

2023. június 6.

Hát gyerekek, ez fantasztikus! Korábban már rákaptam ezekre a duokróm ceruzákra Sheinről, de ilyen zöld-arany még nincs, gondoltam ha már itt a lehetőség, miért ne. Gyönyörű színe van és rajtam tartós is, több órás edzés alatt sem kenődött el, pedig nem volt alatta primer. Sajnálatos, hogy limitált cucc, az utolsót hoztam el, de ha látok még valahol tuti veszek tartalékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 6.

nangien

2023. május 27.

Nagyon szerettem volna valamit a kollekcióból, mert elkapott a csomagolás, és szeretem is a Catrice-t, nagyon olcsón lehet jó minőségű cuccokat találni náluk, ezt kaptam le a polcról. Imádom, gyönyörű ez az irrizáló zöld-arany-barna, pont annyira krémes, hogy jól lehessen vele dolgozni, de az én rejtett szemhéjamon se mászik el, a lemosóm szépen le is szedi. Tartóssága is szuper, nap végéig fent marad, nem mászik el, nem pacásodik, olyan mint a jobb Essence szemceruzák, ha valaki annak ismeri a tartósságát, állagát, bejött neki és még talál ebből, akkor érdemes lecsapni rá, sokan dicsérték rajtam is, és csak azt sajnálom, hogy limitált és nem fogom tudni pótolni, ha elfogy, tényleg zseni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 27.

Ketnip

2023. május 20.

Zseniális. Hihetetlenül gyönyörű a zöld és az arany kombinációja. Ez az eddigi legmenőbb szemceruzám, kettőt is vettem belőle, mielőtt mindet elkapkodták.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 20.

Christina

2023. május 18.

Mindkettő szín megvan. Nagyon különleges színek. Sajnálni fogom ha elfogynak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 18.

Mindkettő szín megvan. Nagyon különleges színek. Sajnálni fogom ha elfogynak!

AkInImOd

2023. május 18.

Az az érdekes, hogy nekem impulzus vásárlás volt, viszont holy grail lett - a rejtett szemhéjaimon valahogy bitang tartós! Nem is szoktam ilyen zöld után nyúlni, mert nem szokott jól állni, de ez valami hihetetlenül szépen emeli ki a barna szemeimet, örömmel viselem. Krémes, de nem maszatolódik, kellemesen puha, de nem morzsálódik vagy törik, és abszolút precízen tudok vele vonalat húzni. Nagyon szeretem, sokszor úgy kellett magamra szólni, hogy az adott napon ne ezzel sminkeljek, mert nem fog menni az öltözékemhez. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.