Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1659-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1659

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1659 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

fatime

2021. április 9.

Nagyon szépek a színek, pigmentáltak is, viszont nehéz eldolgozni. Csak akkor nyúlok ez után ha van időm reggel egy kicsit pepecselni vele. Szemhéjpúder alappal tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Black Fairy

2020. augusztus 31.

Az elképzelés nagyon tetszik (hogy van külön highlighter, meg sculpting árnyalat, mivel nagyon világos a bőröm, előbbi rendszerint hiányozni szokott nekem a palettákból, mivel a legvilágosabb árnyalatok is gyakran túl sötétek), nagyon szép, hideg tónusú matt színek vannak benne...
DE a 7 színből 5 teljesen egyformának tűnik a szemhéjamon, és alig látszik. Amikor színmintát húztam, nagyon szépek voltak a színek, és meg lehetett őket különböztetni, de a szememre nem sikerül így felvinnem. Eldolgozni szépen el lehet - a nemlétbe - az árnyalatokat, és ha valami véletlenül még látszik is a szemhéjamon, az valószínűleg egy óra múlva lekopik nyom nélkül (nem tudom, hova), és a szemráncaimba már csak az üres szemhéjalap/korrektor szokott beleülni nem a szem festék...
A highlighteren kívül KETTŐ szín használható rendesen, ezek közül az egyiket az alsó pilláimhoz tettem, az valahogy ott is maradt a másik viszont a többihez hasonlóan eltűnik.

Nagyon hasznos utazó paletta lehetne, mert ilyennek képzelem a tökéletes nude palettámat, de ez a minőség borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Rean519

2020. június 28.

A világos színeket szoktam szemhéj rá használni, a sötétek ha sikerül is szépen eldolgozni, a nap folyamán nagyon könnyen lesz mokeszos a végeredmény. DE néhány sötét tökéletesen működik szemöldökporként. Nem a kedvenc palettám, de el lehet használgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Erika50

2020. június 11.

Nagy csalódás ez a paletta, sajnos kép alapján rendeltem meg. Rettenetesen porol és alig pigmentált. Még egyszer teszek vele egy próbát, mielőtt elajándékozom, talán másnak megteszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 11.

zsofikaa18

2020. május 21.

Nekem nagyon tetszik ez a paletta. Tetszik a színválasztás.Szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Nekem nagyon tetszik ez a paletta. Tetszik a színválasztás.Szépen eldolgozható.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. március 6.

Kicsit porol, de szépek a színek és hétköznapi natúr sminkhez tökéletes, az ára pedig maga a mennyország. Valószínűleg újra fogom venni egy másik színben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 6.

Kikki84

2019. december 29.

Nappali natúr sminknek tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Nappali natúr sminknek tökéletes :)

BloodoftheLamb

2019. október 21.

Szép színek, jó alappal a világos bőrömön rendben vannak, de nem túl pigmentáltak. A Sculpt szín meg inkább fényesnek tűnik mint mattnak. Akkor veszem elő ha natúr sminket akarok csinálni, mert ezzel nem fenyeget a veszély hogy túltolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

alegria800

2019. október 11.

Extrem vilagos a borom igy minden eros rajta, szerintem kreolokon ez nem igen latszodhat.

A szemoldokom miatt vettem meg, mert nem talaltam meg megfelelo arnyalatot, de ebben a palettaban van ket arnyalat ami osszekeverve idealis nekem. Mar csak azert a ket arnyalatert megeri nekem.

Vilagosabb borueknek viszont nagyon ajanlom, mert hetkoznapi lathatatlan, szolid sminkekhez nekem nagyon bevalt. A CATRICE Nude palettajaval kombinalva hasznalom es gyakorlatilag csak ezeket veszem elo. Meg a lila paletta van meg, azt csak lilas napjaimon alkalmazom, de nekem az is nagyon tetszik. <3

A szupertartossaggal vannak ketsegeim, de ilyen aron lenyugozo minosegnek tartom. =D

Tenyleg porzik, de engem nem zavar. tus hatast vizes ecsettel csinalok neha, de csak a tegely csucskeben, mert utana fel kell kapirgalni, hogy hasznalhato legyen.

Allatkiserletmentesseg plusz pont, de gyanuan olcso...remelem a munkasokat nem zsigerelik ki butalisan...=(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Annacska22

2019. július 25.

A színei szépek, de semmi pigmentáltság és tartósság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

A színei szépek, de semmi pigmentáltság és tartósság.