Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1659-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1659

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1659 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Rean519

2020. június 28.

A világos színeket szoktam szemhéj rá használni, a sötétek ha sikerül is szépen eldolgozni, a nap folyamán nagyon könnyen lesz mokeszos a végeredmény. DE néhány sötét tökéletesen működik szemöldökporként. Nem a kedvenc palettám, de el lehet használgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Erika50

2020. június 11.

Nagy csalódás ez a paletta, sajnos kép alapján rendeltem meg. Rettenetesen porol és alig pigmentált. Még egyszer teszek vele egy próbát, mielőtt elajándékozom, talán másnak megteszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 11.

zsofikaa18

2020. május 21.

Nekem nagyon tetszik ez a paletta. Tetszik a színválasztás.Szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Nekem nagyon tetszik ez a paletta. Tetszik a színválasztás.Szépen eldolgozható.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. március 6.

Kicsit porol, de szépek a színek és hétköznapi natúr sminkhez tökéletes, az ára pedig maga a mennyország. Valószínűleg újra fogom venni egy másik színben

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 6.

Kikki84

2019. december 29.

Nappali natúr sminknek tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Nappali natúr sminknek tökéletes :)

BloodoftheLamb

2019. október 21.

Szép színek, jó alappal a világos bőrömön rendben vannak, de nem túl pigmentáltak. A Sculpt szín meg inkább fényesnek tűnik mint mattnak. Akkor veszem elő ha natúr sminket akarok csinálni, mert ezzel nem fenyeget a veszély hogy túltolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

alegria800

2019. október 11.

Extrem vilagos a borom igy minden eros rajta, szerintem kreolokon ez nem igen latszodhat.

A szemoldokom miatt vettem meg, mert nem talaltam meg megfelelo arnyalatot, de ebben a palettaban van ket arnyalat ami osszekeverve idealis nekem. Mar csak azert a ket arnyalatert megeri nekem.

Vilagosabb borueknek viszont nagyon ajanlom, mert hetkoznapi lathatatlan, szolid sminkekhez nekem nagyon bevalt. A CATRICE Nude palettajaval kombinalva hasznalom es gyakorlatilag csak ezeket veszem elo. Meg a lila paletta van meg, azt csak lilas napjaimon alkalmazom, de nekem az is nagyon tetszik. <3

A szupertartossaggal vannak ketsegeim, de ilyen aron lenyugozo minosegnek tartom. =D

Tenyleg porzik, de engem nem zavar. tus hatast vizes ecsettel csinalok neha, de csak a tegely csucskeben, mert utana fel kell kapirgalni, hogy hasznalhato legyen.

Allatkiserletmentesseg plusz pont, de gyanuan olcso...remelem a munkasokat nem zsigerelik ki butalisan...=(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Annacska22

2019. július 25.

A színei szépek, de semmi pigmentáltság és tartósság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

A színei szépek, de semmi pigmentáltság és tartósság.

Szandricsek

2019. július 14.

Ekkora és ilyen színárnyalatú szemhéjpúder palettám még sosem volt. Inkább duplákkal (világos szürke-sötét szürke) sminkeltem a szemem. Hát ebből is csak max. 2x annyit használok, 4 db a kedvenc: fehér, rózsaszín meg az 5-6.sötétbarnák;) Minden alkalommal megérint az ihlet a többi (tégla, bézs) színre, de azokkal nemigen tudok végül mit kezdeni. A Sculpt-ot sokszor szemceruza helyett használom, a szempilláim tövében. Nem tudom, bárhol szerepel-e, hogy így kell, de nekem bejött.
Finom, visszafogott, tényleg matt színek, ami az én koromban eléggé ajánlott:)
Ezért az árért nem vártam extra tartósságot. Szemhéjalapozóval viszont kibírta az esküvőmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Finom, visszafogott, tényleg matt színek, ami az én koromban eléggé ajánlott:)

Mia0602

2019. május 30.

Nagyon megtetszett a rózsaszín, hasonló körömlakkom van. Nem pigmentált kétszer-háromszor át kell menni a színnel és kicsit porzik is. Szemhéj alappal tartós. A sötét színekkel nem tudok mit kezdeni. Borzasztóan néznek ki a szememen, ellenben a Fresh Nude paletta sötét színei is gyönyörűek. Ár-érték arányban szuper kis paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.