Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2016-os januári limitált kiadás

"Az arany szemhéjtus – ecsetes applikátorral – bármilyen sminket ünnepi hangulatúvá varázsol. A finom ecsetszálaknak köszönhetően a pontos felvitel olyan könnyű, akár a gyerekjáték. A folyékony, metál-arany textúra hosszantartó, így ideális bármilyen speciális eseményre.

C01 Golden Grace árnyalatban kapható

tfanna

2017. március 26.

Én is 200 forintért vettem a rossmanban, azt az árat bőven megérte.
Szép a színe, viszont lassan szárad, és még szárad éget. Viszont az applikátor nagyon jó, vékony, szép vonalat lehet húzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Én is 200 forintért vettem a rossmanban, azt az árat bőven megérte.

roppancs

2016. november 27.

Nagyon égette a bőrömet, ahová felkentem. Megpróbáltam az arcomon máshol is, kis idő múlva ott is égett a bőröm... Nem csak nekem, a barátnőmnek is, meg a húgomnak is ugyan ezt eredményezte... szóval, nekünk nem jött be...
De pozitívm, hogy jól néz ki, és ÁKCIJJÓÓSSÁÁNNNN vettem a rossmanban, 200,--ért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Glara

2016. január 27.

Csodaszép, nagyon pigmentált és látványos. Ezen kívül csípi a szemem és egy örökkévalóság volt mire utoljára megszáradt. Összességében közepes, mégis örülök hogy van egy szép, arany színű tusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

AkInImOd

2016. január 2.

Összefoglalva: nagyon tetszik a színe, az állaga és a tartóssága, de az ecsetkialakítás itt nem sikerült.

Sikerült szilveszterre megszereznem, és az külön öröm volt, hogy a polcon 1500 forintért volt kiírva, de az itt is látható fogyasztói áron tudtam megvásárolni. Eddig egy próbasminket és két bulisminket tudtam vele készíteni előszilveszterre és 31-ére. Szép teli, hideg arany színe van, és eléggé tartós is, ami pozitív csalódás volt - féltem, hogy könnyen pergős lesz, de nem, ugyanis elég tartós (ott marad, ahova felviszem, én még azt sem vettem észre, hogy kopna), illetve finom krémes állagú és gyorsan szárad.
Ami hátrány, az az ecsete... elég vékony, ami szerintem nem lenne baj, ám annyira könnyen hajlik össze-vissza, hogy simán elronthatja a tusvonal vezetését. Szerintem ugyan ebből kiindulva trükközni kell a sminkfelvétellel is: számomra természetes, hogy tubusos kialakítás lévén le kell húzni az ecsetről a tubus szélén a felesleget, de ennél egyszerűen kísérletezni, trükközni kell, hogy eltaláljam a jó arányt, emiatt pedig még időigényesebbé teszi a felvitelt és a sminkelést egy eleve kényes szín esetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.