Catrice

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os januári limitált kiadás

"A négy körömlakk hűen tükrözi az ünnepi szezon színvilágát: nude arany hatással, világos barack, korall és bordó színek várnak a Catrice állványokon. Mindegyik körömlakk elragadó gyöngyház hatással bír, speciális csomagolásuk pedig magáért beszél.

4 árnyalatban érhető el: Jewel Daze, C02 Golden Grace, C03 Caviar And Champagne és C04 Treasured Twinkles

bogik

2016. október 28.

Nagyon szeretem a Catrice termékeket, viszont nagyon béna vagyok, ha lakkozásról van szó. Mégis a különleges színük miatt muszáj volt kipróbálnom ezt a típust. Vettem 3 árnyalatot: először a C02-vel kezdtem, mert csak azt találtam az üzletben és amiatt is, mert elég furcsa volt a színe, ami nagyon kíváncsivá tett. Nem biztos, hogy hozzám annyira illik, de nekem tetszik és nagyon könnyű szépen felvinni, pedig az erősebb (szóval a nem átlátszón kívül) árnyalatokat kivétel nélkül össze-vissza szoktam felvinni. Ezen felbuzdulva pedig jöttek szépen aztán sorban a további színek: a C01 és a C03.
Nekem nem olyan tartósak, a nap végére felpattogzik több körmömön is a szín, pedig csak mosogatok egyszer mondjuk a nap folyamán. Viszont leszedni könnyű, amivel ritkán találkozom és nekem szintén fontos szempont.
Szóval az érdekes színárnyalatok, a könnyű fel-levitel miatt nagyon pozitív. viszont egy csillag -, mert gyorsan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

jkrisztie2

2016. február 7.

A Jewel Daze árnyalatot szereztem be. Azt kell mondjam, egyetértek Szeligerrel, ez a szín felkenve pocsék! Ronda, sárga, egyáltalán nem olyan, mint az üvegben. Vissza is vittem a Rossmannba, ahol gond nélkül visszaadták az árát. Egy időre elegem lett a Catrice lakkokból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

timcsifekete

2016. február 2.

Nekem a C04-es van meg és egyszerűen imádom. Egyszerű felvinni és egy rétegben is szépen fed.

Update: Megvettem a C02-es lakkot is és jelentem, hogy mind a két árnyalat 5 napig simán kibírta, pedig nem kíméltem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

szeliger

2016. január 26.

Olyan jókat írtak előttem itt a lányok, hogy két lakkot is beszereztem ebből a szériából. Nagy lelkesedéssel kezdtem lakkozni, de én nem tudok annyi dicsérő szót kiosztani, talán túl sokat vártam ezektől a lakkoktól.
C01 Jewel Daze. A legvilágosabb szín a kollekcióból, az üvegben nagyon mutatós. Egy rétegben is szépen fed, pici csíkozódás látszik, de ez ilyen világos gyöngyházas színeknél szinte mindig tapasztalható, nem zavaró. A szín viszont részemről teljes mellényúlás, a kezeimen nagyon ronda, sápaszt, sokkal világosabb és sárgásabb, mint az üvegben. Aranyló barackos színnel vonja be a körmöket, rikítóan fényes. Talán nyáron, majd ha a bőröm barnább lesz, még előveszem, de most egy próba után a lakkos doboz mélyére kerül. Próba nélkül senkinek nem ajánlom a megvételét.
C04 Treasured Twinkles. Klasszikus mélyvörös, metál fénnyel . Körmökön nagyon szépen terül, az autók lakkozása szokott ilyen 3D hatású lenni, egy rétegben is úgy tűnik, hogy vastag a lakkréteg, egyes szemcsék mélyebbről látszódnak, mint mások. Picit lassabban szárad, mint azt én elvárnám, sikerült is elsőre tönkretennem a lakkozás felületét, mert idő előtt hozzáértem valamihez, pedig már úgy tűnt, hogy nem lesz gond. A lakk hosszú kupakja tényleg nagyon elegáns és ritka manapság, nagyon jól kézreáll, jó fogása van. Az ecset ellapított, én a keskenyebb formát szeretem. Sajnos még a lapított ecsetek között sem tudom díjazni, úgy tűnik, hogy a köröm szélénél lefedi a körmöt, végighúzva a körömágynál viszont a széleken festék nélkül maradtak a körmeim. Szerencsére a lakk bírja a maszikolást, nyugodtan rá lehet menni az ecsettel új festéket rátéve, jól ráterül az előző rétegre.
Tartósságáról nem tudok hitelesen nyilatkozni, mert max. 2 napig hordok egy lakkot, ha nem pattog az első napon, akkor már nekem jó.
Szerintem nem volt olyan nagy vétel, ezek a lakkok mintha a 90-es évek első éveiből pottyantak volna elém. A világos teljes melléfogás, a vörös is ódivatúnak hat, egyszer-egyszer elmegy, de vannak sokkal jobb színeim, nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 26.