Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Limitált kollekció - 2011

Biofeleség

2013. május 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: nagyon klassz, finom puha szőrű de sűrű ecset, ami nem hullatja a szőrét még hosszú használat után sem. A szőrzet formája egy kicsit ellapított, így a contouring is ugyan olyan könnyű mint a pirosító vagy bronzer felvitele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

SZIC

2013. április 10.

Nagyon szuper! Nem hullik a szőre, szépen felviszi a púdert! Nagyon olcsó, hihetetlenül megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 10.

terke29

2012. július 28.

Cuki kis tömött ecset,puha szőrrel.Szépen felszedi a púdert,nem hullik a szőre,pedig havonta van tisztítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 28.