Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller

2016-os decemberi limitált kiadás

Hat erősen pigmentált por szemhéjfesték selymes textúrával.

NostalCHIC árnyalatban kapható

Jdit04

2020. június 13.

Sajnos nem használom ki eléggé a többi palettám mellett. Eredetileg utazáshoz vettem, gondolván, hogy kicsi, praktikus, de a barna árnyalatai nekem hiányoznak belőle. A kiszerelése, csomagolása gyönyörű, de nehéz kinyitni. Szépen pigmentált, kicsit porzik, de nem zavaró, minőségileg rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Cosette

2017. június 14.

Bár hivatalosan már nem gyártják, de az egyik pesti Rossmannban féláron megtaláltam. Teljes áron biztosan nem vettem volna meg, valószínűleg nem is érte volna meg. A színek szépek, de nem túl pigmentáltak, cserébe csillámosak. Reggel felkentem alapra, délutánra szinte teljesen eltűntek csak a csillám maradt meg de egy része a szemem alatt.Viszont a kékes lilás színt a vízvonalba kenve nagyon szépen felélénkíti a tekintetet. A kis paletta nagyon tartósnak tűnik és a beépített tükörke is plussz pont, ennyiért még megvenni is megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

babarc

2017. április 14.

Gyönyörű a paletta és a színei is! Viszont használatban már elég gyenge a pigmentáltsága, vagy esetleg tényleg ilyen minimál, nagyon pasztell sminkekre tervezték. De ha valaki egy igazán visszafogott (éppen h csak vmi látszik) sminket szeretne, arra nagyon jó! Meg jó gyönyörködni a színekben, nagyon szépek önmagukban és egymás mellett is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

0bikbik0

2017. január 21.

Bizonyos kor fölött már nem tanácsolják az ennyire csillámos árnyalatokat, de mégis megvettem (nagyon megtetszett a csomagolása :-( és nem tudtam ellenállni...).
Aztán persze rájöttem, ez is "becsapós" paletta, mert a csillámok csak a felszínen csillámok, ahogy a felső réteg lekopott, csökkent a csillámosság is.
A színek nagyon szépek, hétköznapra rendkívül sokoldalúan kihasználhatóak. Porolnak ugyan, de óvatosan használva, szépen építgetve nagyon okésak.
Használható a tükör (applikátor is jó lenne bele), és meglepően erős,stabil a tok. És nagyon szép is :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

julijasz

2017. január 19.

Általában nem használok ilyen világos-pasztell színű szemhéjpúdereket, de a csomagolásába beleszerettem, ahogy a kollekció többi darabjába is, ezért ezt sem hagyhattam a boltban (főleg, hogy egy maradt belőle). Még csak egyszer próbáltam ki, az arany és a barack színűt, nagyon szépek a színek, egy kicsit tényleg lehetne pigmentáltabb, de volt már szerencsém rosszabbhoz is, úgyhogy elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

skin

2017. január 8.

Nagyon szép paletta,olyan jó kinyitni és néha csakúgy belenézni. Mivel limitált még nagyobb az iránta érzett szeretetem. 6 csodaszép színnel, az aranyos- barack a kedvencem és a lilás irizáló ami a legutolsó a sorban. Hihetetlen nyílt ,szép és fiatal tekintetet lehet vele varázsolni . A harmadik szín a szemöldökcsontra is jó. A minősége is jó ,alappal kibír egy napot is . Nem porzik már-már szinte krémes hatású . A csillogása hétköznapra is alkalmas ,de alkalmi smink is készíthető vele. Nem porzik ,nem potyog nem irritálja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Rakoczyzsu

2017. január 4.

Szép színek, de lehetnének egy kicsit jobban pigmentáltak. A csomagolás viszont nagyon meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Glara

2016. december 6.

Hétköznapra teljesen megfelelő a pigmentáltsága, persze alappal, így tartósak is. A világos színek szuperül frissítik a tekintetet, bár sajnos mindegyik szín erősen porol. A cuki csomagolás miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.