Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller

2016-os decemberi limitált kiadás

Púderes matt-szürke tus, szivacsos applikátorral, füstös cicaszemekhez.

AristoMATTic árnyalatban kapható

Theodora

2017. február 1.

Be kell vallanom, ezt is a külső miatt vettem meg. Annyira szép! És a szép külső értékes belsőt is rejt ebben az esetben, mivel gyönyörű sötétszürke színe van és könnyű vele dolgozni is. Valóban lehullik a por felvitelnél, úgyhogy láttam én már az elején, hogy utána kell alapoznom az arcom, de mindig elfelejtettem és a már alapozós arcomról törölgettem. Lejött különösebb makacsoskodás nélkül. Ez egy tartós termék, mikor hazajövök munkából, még mindig ugyanott van. Nem tudok róla rosszat mondani igazából a poroláson kívül, de azzal együtt lehet élni maximálisan, úgyhogy maradhat az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

majoreszternora90

2016. december 16.

Nekem ez nagyon tetszik! Száraz szemhéjtus ez vagy mi a szösz, ne várja senki, hogy krémesből szárad, ez eleve por, ami rátapad a pálcikára, és onnan kell felkenni. Én a pálca oldalát rányomom a felső szemhéjamra, így nem kell folyton mártogatni, hogy legyen rajta valami, hanem csak kiigazítom a végével. Viszonylag világos, tehát hétköznapi füstösítéshez jó, aki a gyászoló pandás füstös szemet szereti, az ne vegye.
Tűvékony vonalat nem lehet vele húzni, ezért ne pöfögjön rá senki, hogy milyen vastag, de szar, egy csillag, hanem olvasson előbb. :)
Kicsit hullik csak felvitelkor, és viszonylag tartós. Alsó szempillatőben is elég sokáig megmarad. A pálcikáról nem szabad leütögetni a fölös port, mert nem marad rajta elég. Nem tudom, hogy hosszú távon szeretném-e annyira, hogy vegyek tartalékot, de most jól elvagyok vele.

Upd. Belement a szemembe, és kicsit égett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 16.

Upd. Belement a szemembe, és kicsit égett tőle.