Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online

• 03 Greencard to Surreality
  • 04 Greyhound to Nowhere

bandita

2015. július 18.

Az sosem árt, ha van az ember lányának egy csodás, semleges szürke körömlakkja, mert kiválóan tud hozzá különféle színeket társítani, akár egészen elképesztő kombinációban.
Nemrégiben Natalie-tól kaptam ajándékba a széria 04-es grafitszürkéjét, és első használatot követően kedvenc szürkémmé nemesedett ez a körömlakk.
Egy rétegben tökéletesen fed, egyenletesen teríthető, állaga tökéletes. A finis nem teljesen matt, a felület úgy néz ki, mintha nagyon finom grafitpor sejtelmes lágy fényét néznénk egy matt réteg alól, "mélysége" van ennek a lakknak!
Iszonyúan jól néz ki csillámos, ragyogó, élénk lakkokkal párosítva, én legutóbb egy kellemes, aranyló gyöngyház sárgával és türkizzel hoztam össze.
Sajnálom, hogy ez volt az első és egyben utolsó lakkom ebből a kollekcióból, mert a jó tapasztalat miatt én már mindre fentem volna a fogam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.