Catrice

Ár:   €4.99   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2021. február 12.

Ár:   €4.99
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Ajakdúsító ajakápoló hűsítő menthol tartalommal.

Panni21

2021. február 12.

Nem olyan jó sajnos, mint amit a szájfénye alapján vártam volna, az ára viszont sajnos magasabb.
Van egy pici halvány rózsaszín színe, de sajnos vagy emiatt, vagy a textúrája miatt, de kiemeli az ajkak legapróbb egyenletlenségeit is.
Nagyon picit dúsít, és annak ellenére, hogy ajakápoló, mintha szárítana.
Szóval ebből a chilis szériából sokkal jobb a szájfény, ha pedig ajakdúsító ajakápoló, akkor az Essence hasonló terméke messze lekörözi feleennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Nagyon picit dúsít, és annak ellenére, hogy ajakápoló, mintha szárítana.