Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2016-os májusi limitált trendkiadás

"Tökéletes felvitel. A kalligráfia inspirálta hosszú nyelű szemhéjpúder ecset, puha, lekerekített, és különlegesen sűrű sörtékkel ideális a szemhéjpúderek felviteléhez, és összedolgozásához."

random

2016. július 4.

A feje olyan, mint a Catrice Smokey kétvégű ecsetének a kerek vége, csak egy kicsit nagyobb (max 1 mm). Nekem nem csak szemhéjpúdert felvinni, de satírozni is jó mert nincs sok hely a szemhéjamon. A szára ugyanolyan hosszú. Ár-érték arányban nekem 5ös.
U.i.: Krémes szemhéjfestékem nincs, azzal nem próbáltam. Illetve akinek több helye van, annak lehet hogy csak kisebb területekhez lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.