Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2016-os májusi limitált trendkiadás

A nyugalom ereje. Négy magasan pigmentált erőteljes szemhéjpúder egy divatos, bambusz mintás, fekete csomagolásban egyesítve. A higgadt szürke, és rózsaszín árnyalatok matt, illetve finoman csillogó textúráinak harmonikus színátmenetei vagy a színek egyesével felvéve is gyönyörű megjelenést kölcsönöznek.

• C01 Ease And Comfort

natulcien

2016. szeptember 10.

Katasztrófa számomra ez a paletta. A szinek háttérnek jók lennének, de nem ebben az összeállításban. Külön külön valamilyen passzoló árnyalatban, de így nem túl pratikus ez a négyes felállás. Porzik, és semmi színe nincs. Megpróbáltam az előttem szóló ötlete alapján vizes ecsettel, ami javított a helyzeten, de nekem ezek a színek nem érnek ekkora macerát. Aki szeretne natúr, semlyes fényű alapszíneket, és szívesen pepecsel a művelettel, annak talán megér 3 csillagot is. Számomra csak 2-őt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

bluehairdontcare

2016. június 15.

Szárazon annyira nem jött be, de ha kicsit bevizezem az ecsetet használat előtt, akkor hat csillag. Valamiért nekem egy a mocsár jut eszembe a színeiről, de ezt nem negatívumként mondom, nagyon szeretem, sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.