Cattier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: La-Fee, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sheavaj arcra, testre és hajra. Parfümmentes, kontrolált 100% bio.

Tekka

2016. március 22.

Szerintem szuper termék, én Ausztriában szereztem be a Müllerben, nem tudom hogy itthon is kapható-e. Mindenesetre szuper termék, a shea vaj univerzálisan tényleg mindenre jó, nagyon jól hidratálja a száraz bőrt, nekem nagyon bevált, mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)