Cattier

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Friss lehelletet adó fogkrém ásványi anyagokban gazdag agyag tartalmának és az antiszeptikus, friss leheletet nyújtó hatásáról ismert bio menta illóolajban gazdag összetételének köszönhetően erősíti a fogzománcot, segít a fogkő eltávolításában és tartósan friss leheletet ad. A nyomelemekben gazdag tengeri só feszesíti a fogínyt.

Nayame

2019. május 16.

Sajnos nekem ez a termék nagyon nem jött be. Alig habzik, de ezt aránylag könnyen megszoktam, az viszont nagyon zavaró, hogy a szokásos adag duplája is kevés ahhoz, hogy tisztának érezzem a fogaimat (pedig rendben vannak). Az árára nem emlékszem, de nem volt olcsó. Egyedül azért adok két pontot, mert számomra semleges az íze, nem mar úgy, mint a legtöbb mentolos fogkrém. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.