Cattier

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 28.

Kategória:   Tusfürdők

A szappanmentes és a bőr pH értékével megegyező Cattier Dermoprotector tusoló gél lágyan tisztítja a bőrét és megóvja annak természetes egyensúlyát. Lágyan tisztító fehér agyag, a nyugtató levendula és a hidratáló méz jótékony hatásait ötvözik. Használata során bőre rugalmassá, tündöklővé válik, segít fenntartani a hidratációját. Gazdag és krémes összetétele védi, táplálja és lágyítja a bőrt. Krémes és dús habját a levendula illata lengi körül.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomagot, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.