Caudalie

Ár:   1900-3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2015. március 25.

Ár:   1900-3300 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% biotermesztésből származó szőlőből nyert víz, gazdag nyomelemekben, vitaminokban (antioxidánsok) és hidratáló poliszacharidokban. Megnyugtatja, felfrissíti és hidratálja a bőrt, a nap bármely szakában.

Minden bőrtípusra, még ultra-érzékeny bőrre is.

Lorna

2018. augusztus 31.

Én nem éreztem, hogy jobban megérné, mint a többi hasonló spray. Mivel ezt rendelni kell a La Roche Posayt vagy a Biodermát elég ha beugrok a gyógyszertárba, ezért -lehet nem fair vele- de többet várnék tőle. Vagy a szőlő kivonat miatt, várnám, hogy egy kicsit más legyen, de az egyetlrn különbség számomra, hogy az iIllata a túlérett szőlőre emlékeztet. De ez meg negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Stephanieee

2018. július 25.

szeretem, frissít, hidratál, egységesíti az arcbőrt. notino-n be lehet szerezni a caudalie termékeket. szavatosságra kell figyelni nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

beauvoir

2018. március 17.

Az esti hidratálás után vagy csak önmagában használom.Semmi összetevők flanc,isteni illat ,szuper porlasztás,a száraz bőr barátja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Trixi

2017. november 22.

Nagyon finom szőlős illata van, és mindez parfüm nélkül. Elsőrendű a porlasztása, még nem találkoztam ilyennel. A hidratálása önmagában nekem kevés, kell rá a krém is, viszont együtt a kettő istenien hidratál, iszonyú sok nedvességet juttat be a bőrömbe, ha a befújt, de még nedves bőrre kenem a hidratálót. Számomra nem egy nélkülözhetetlen darab, de szívesen elhasználom, egy kis plusz luxus a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

e.m.e.s.e

2017. január 21.

Az Avene Eau thermale és a La Roche-Posay Serozinc mellett ezt is rendszeresen használom arcmosás után. Mindegyiknek megvan a maga előnye, valami, amivel egy kicsit többet nyújt, mint más permetek. A Caudalie egyrészt rendkívül jól hidratál, de ennél még szuperebb tulajdonsága a porlasztása. Nem nélkülözhetetlen termék, de nagyon szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

svivko

2016. október 29.

Szintén iParfümériás (ma már Notinos) szerzemény, és nem a hírét jöttem rontani, mert nekem is nagyon nagy kedvenc lett. Még a nyári hidratálóimat használtam, mikor bejöttek a hideg, fűtést igénylő idők. Ezzel sikerült kibekkelnem, hogy ne feszüljön az arcom a könnyed hidratáló és a bőrcsoffasztó radiátor hőtől. Tényleg klasszul ért a hidratáláshoz, nem beszélve a csodaszép összetevő listáról. Illatmentes, és hatékony. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

vimka91

2016. június 14.

IMÁDOM! iparfumeria-ról rendeltem 2 hónapja, azóta majdnem minden nap használom, már szinte el is fogyott sajna. Fantasztikus érzés melegben, de csak simán arcfrissítésre is. Nyugtatja az arcbőrt és hidratálja! Kár, hogy nem a legolcsóbb, de ha elfogy, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Misse25

2016. január 15.

Ez valami nagyoooon jó! 2-3 x fújtam a bőrömre de ég és föld a különbség előtte és utána. Fincsi puha lesz tőle a bőröm, mintha be lenne krémezve.
Nyáron lesz igazán jó a nagy melegben tök jól fog hűsíteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Nyáron lesz igazán jó a nagy melegben tök jól fog hűsíteni :)

nettchen

2015. október 28.

Tényleg csodaszer. Azonnal feszesebb és hidratáltabb az arcom tőle, teljesen illatmentes, nem irritál. Nap közben is használom néha sminkre, remekül frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Cirné

2015. május 23.

Csodaszer kategóriába sorolnám.... Egy hete használom krémezés előtt és rendbe tette az arcom: hidratálta, megnyugtatta, eltüntette a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.