CCUK Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Sally

2012. július 19.

Én ajándékba kaptam egy ezüst színűt, de nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Nagyon kemény, szinte lehetetlen valami színt kicsikarni belőle és nem is tartós. Szemhéjpúdert nem hinném, hogy fogok venni, viszont a rúzsokat próbáltam az üzletben és csak másnap jött le, úgy hogy közben csomószor kezet mostam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 19.

Sephira

2012. január 12.

Nem a legnívósabb márka és már sehol nem lehet kapni jó ideje, voltak nem túl jó darabjaik..De a szemhéjpúdereiket szerettem. Mattak voltak, de meglepően intenzívek, volt nekem ilyen halvány rózsaszín (is), verte a drágább, hasonló színű Astort amiből egy kiló felkenése után is csak csillogott a szemhéjam. Tartóssága és szép színe miatt 3-as, mert azért darabolódásra hajlamos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.