Ceano Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Musika, Módosítva: 2017. november 3.

Kategória:   Fürdőtermékek

A tengeri fürdősó nyomelemekben gazdag. A vizet ásványi anyagokkal telíti. A tengeri só táplálja, megnyugtatja és tisztítja a bőrt, így az sima, revitalizált és sugárzó lesz. Az aromás tengeri sóval kombinált fürdés remekül segít leküzdeni a fáradtságot, és megnöveli a hangulatot. Ezzel a tengeri sóval készült felemelő aromás fürdő pihentető éjszakai alvást biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia