Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Picur81, Módosítva: 2020. június 23.

Celine Dion Belong EDP változata

RITKA! - Celine Dion Belong EDP - FÚJÓS!
Ár: 3500 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

Kremcica

2020. augusztus 1.

Kései tinikorom illata amivel mindig nagylánynak éreztem magam. Elegáns-nőies, de egyáltalán nem csíkhúzós. Előbb a parfüm deóját használtam, mikor nagyobbacska lettem megkaptam az edt és ezt az edp verziót. Kellemes virágos-gyümölcsös púderos tisztaságillat, moderált erősséggel. Kár hogy megszüntették, már csak aranyáron lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.