Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Cicka, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Testápolók

Celine Dion Paris Nights illatával.

Babooca

2014. szeptember 29.

Van egy ilyenem, de elajándékozom. Az ok egyszerű: a csillámok allergizálnak. Az illata finom, de rajtam nem tartós, és így már el is veszi a kedvemet a további használattól. Szeretem és falom az édes illatokat, de ennél úgy érzem, hogy nem való még az én korosztályomnak. Van benne púderes vonulat, amitől nem is fér meg rajtam nappal. DNS van még belőle, igaz h csak kevés, de azt meg Anyunak ajándékozom el.. Nem, és nem és nem működik rajtam. Mint ahogy általában egy celeb parfüm sem. Sajnálom, hogy allergizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Cicka

2013. november 2.

Imádom az illatát.Kaptam valakitől néhány éve.Csak ünnepélyes alkalmakkor használom és nem testápolónak,hanem parfümként,mert nagyon kicsi tubus és spórolok vele,mert sehol sem kapni.Vagy 3 éve meg van,de változatlanul isteni az illata.Bőrre kenve csillogó,ezért csak a tarkómra kenek belőle kicsit.
Valaki tudja,gyártják-e még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 2.

Valaki tudja,gyártják-e még?