Celsus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2014. október 17.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Az ördögnyelv-kivonat (glükomannán) és zöldtea-kivonat (Camellia sinensis) a csökkentett energiatartalmú étrend keretein belül hozzájárul a testsúlycsökkentéshez. A zöld tea hozzájárulhat a testtömeg csökkentő diéta eredményességéhez.

Lyah

2015. március 10.

Nekem nem pont ez van, de: csak ebéd előtt veszek be egy szemet, és ugyan igyekszem nem eszegetni nap közben, és minden nap tornázok is, de szerintem arra, amire szánják, működik. Hatványozottan kisebb adagnél is úgy érzem, elteltem, és estig nem is vagyok éhes. A terv, hogy a vacsorát is segít majd kihagyni, onnantól csak arra kell figyelnem, hogy ne akarjak este már enni, mert a kislányomnak vacsorázni kell adni, és leülök mellé. Tény, hogy önmagában semmit sem ér, de nekem ez már segítség, illetve az is, hogy már iszom annyit, amennyit kell, de emellett szigorúan is kell venni, és így tuti nem marad el. Nem old meg helyettem semmit, de sokat fog segíteni, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Viku23

2014. december 8.

Elhittem...csak ennyi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Elhittem...csak ennyi. :)

Pr. Nóra

2014. november 17.

Én 1 hete szedem, és emlett még számolom a kalórákat is, szóval figyelek, arra mit eszem, 1 hét alatt -2 kg, eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

d.nikcsi

2014. november 17.

Mivel ez az "eredeti", ezért inkább ezt vettem meg, pedig sokkal olcsóbban is találtam más gyártótól. Bár egyáltalán nem vagyok kövér, de volt egy időszak, amikor nem volt időm edzeni, és kezdem picit hízni. Egy hónapig szedtem, valamennyire segített, bár csoda nem történt. De sajnos csak ennek tudható be, hogy a homlokom teljesen kiragyásodott :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.