Centro Medico Galileo

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viri999, Módosítva: 2015. december 9.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

San-RG 1000 egy növényi kivonatokból és más, kombinált tápanyagokból álló étrendkiegészítő, melynek feladata a tonizáló, energetizáló, adaptogén hatás elősegítése. Ez azokban az esetekben hasznos, amikor a szervezet különösen ki van téve olyan stresszes állapotoknak, mint pl. évszakváltás, vizsgaidőszak, illetve intenzív fizikai és szellemi munka.

A SAN-RG 1000 fő összetevője a növényi tápanyagokban gazdag, a fizikai és szellemi fáradtság enyhítésében hasznos ginzeng kivonat, ezen kívül tonizáló tulajdonságokkal rendelkező taurint és glukonorolaktont, valamint brazíliai eredetű acerola gyümölcsöt is tartalmaz, amely erősíti a szervezet antioxidáns képességét, növelve a szellemi és fizikai frisseséget.

Összetevők:

• Acerola szárított egész gyümölcs porlasztva 354 mg (C vitamin bevitel 60 mg)
  • Ginzeng gyökér száraz kivonat 768 mg (Ginzenozid bevitel 53,7 mg)
  • Guarana magok száraz kivonat 501 mg (Koffein bevitel 50,1 mg)
  • Taurin 100 mg
  • Glukonorolakton 100 mg

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

viri999

2015. december 3.

Főiskolai hallgatóként a vizsgaidőszakban sokat segített nekem. Tanulás előtt egy szemet bevettem belőle. Régóta kerestem már olyan terméket, ami természetes alapanyagokból áll, viszont megfizethető áru. Nekem bevált. Ajánlom mindenkinek, aki sokat dolgozik, és nem szeretne sok koffeint bevinni a szervezetébe, vagy úgy mint én, vizsgákra való felkészülés előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.