Cerruti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2008

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: narancs, jázmin, muskátli, vörösáfonya

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

2016. május 31.

Valamilyen véletlen folytán én csak most ismerkedtem meg ezzel a 2008-as csodával. Mert ez bizony egy csodálatos illat, isteni, éteri, napfényes, melegséges, krémes, törékenyen nőies, végtelenül kifinomult, mainstream vonalon ez egy kincs. Sajnos limitált kiadás volt, nem tudom fellelhető-e még valahol, én biztos hogy felkutatom érte az internetet, mert a jelenlegi 10 ml-s fújósom hamar el fog fogyni.Nagyon régen találkoztam olyan illattal, ami ennyire elvarázsolt elsőre, és minden kétséget kizáróan tudtam róla, hogy igen, ez kell, és nem csak futó kaland lesz, hanem mindig szeretni fogom, és stabilan ott (lenne) a helye a fiókomban egy üvegnek. Narancsos-virágos varázslat, ami diszkréten de határozottan ölel körbe egész nap, és amikor meg-megcsap az illata egy-egy mozdulatnál vagy kint az utcán amikor mozog a levegő, akkor minidg újra és újra rácsodálkozom a szépségére. Tartóssága 6-7 óra, egy furcsa módon lágyan férfias illatnyom marad utána, de ezt már csak akkor érzem ha a kezemet odadörgölöm a nyakamhoz és közvetlen közelről megszimatolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

cilili

2014. október 27.

Nagy kedvencem.Nekem olyan ünnepi,különleges alkalomra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Nagy kedvencem.Nekem olyan ünnepi,különleges alkalomra való.