Cerruti

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsi044, Módosítva: 2015. március 14.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2000

Illatösszetevők: zöld levelek, grapefruit, szegfűbors, tárnicsgyökér, vízi menta, ásványi szén, bőr, ámbra, cédrus, nyír

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 2.

2017. szeptember 2. Titkos dobozomból előkerült egy 50 ml-es felbontatlan példány, napok óta köröztem felette, bontsam, ne bontsam, de aztán magamat cseppet sem meglepve, csak az lett a vége, hogy megint felnyílt Pandora szelencéje.
Kifújáskor szinte férfiasan harsányan indul, szinte kirobban az üvegből, szerintem itt sok hölgytársam el is engedi, mondván hogy ez nem is női illat.
Szép sorban utat törnek maguknak a grapefruit és a harsogó zöldek, aztán lágyabb akkordokra vált, végig, következetesen megtartva a friss illatjegyeket. Semmi édes jegy nem került bele, ami megzavarná a harmóniát, így leszáradás után is megtartja azt, amit az összetevők alapján remélünk. Különleges jegyei is vannak, amit én nem tudok kiérezni, mint például az ásványi szén, de a támicsgyökér sem mond nekem sokat.
Összességében szerintem egy szép illat, ami ma is korszerű lenne, ha még árulnák. Akár unisexnek is mondható, tipikusan olyan illat, amit mindkét nem bátran viselhet. Ezt az üvege is maximálisan alátámasztja, női és férfi kézbe egyformán való. Hölgytársaim közül viszont csak azoknak tetszene, akik be merik vállalni ezt a maszkulin irányt.
Örülök, hogy évekkel ezelőtt "bespájzoltam" belőle, mert most ismét nagy örömöt okoz, szívesen viselem újból magamon, de most már azzal a tudattal, hogy ha elfogy, azzal örökre el kell, hogy búcsúzzunk.

2017. április 21. Te jó ég, milyen régi illatom volt.. de még emlékszem rá, hogy nagyon tartós és kifinomult illat, különleges formatervezéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Moncsi044

2015. május 3.

Ajándékként kaptam egyik kinti rokonomtól. Úgy tudom ezt a kiszerelést már nem lehet kapni. Erőteljes, citromos ,mentás friss illat, Edt létére, igen tartós! Sajnos, "nem szeretem"illataim közé tartozik, aki szeretné, feltettem eladásra, vagy cserére. Aki szereti az erőteljes , citrusos , letisztult. leszáradt állapotban viszont nagyon finom bőr illatú,annak remek választás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 3.