Certain Dri

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

72 órán át szárazon tart. Csak éjszakára használja, lefekvéskor kis mennyiségben vigye fel a száraz bőrre. Elég 3 naponta használni.

Kiszerelés: 35,5 ml

GViki

2017. február 10.

Nekem nagyon bevált! Körülbelül 5 éve használom. Elég 2 havonta bekennem a hónaljamat. Érdemes szőrtelenítés után legalább 1-2 napot várni a használatával, különben nagyon csíp. A lényeg, hogy minden pénzt megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Fatyolfelho

2016. november 3.

Hiperhidrózisom van, így a ruhán látszó izzadtságfoltok komoly problémát jelentettek mindig, ezzel szűntek meg a hónalji foltok! Eleinte marta a hónaljam, kell pár hét, mire kifejti a hatását, aztán egyre kevesebbet és ritkábban elég volt használni. Évek eltelte után már elég pár hetente egyszer használni az éjszakait, a napközbeni illatosító verzióját mindennap használom. A kettő együtt remek kombó. Bár arc- és hajizzadásra is kitalálnának valamit. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Prenny

2016. június 3.

Nekem nagyon bevalt! Eleg sokat kiprobaltam kamasz korom ota tarto hideg-meleg izzadasomra.Igazabol a foltmentes felso volt nalam a lenyeg,es ezt hozta is.csak idot kell adni neki.Kellett kb 2-3 hasznalat,mire jott a hatas,pedig eloszor majdnem kidobtam en is.Vigyazni kell vele pl szortelenites utan csip,de ki kell tapasztalni a hasznalatat.Kesobb mar eleg volt csak 2 hetente hasznalnom,majd szimte alig.Mikor terhes lettem ,lealltam vele az osszetevoi miatt,de eszrevehetoen vhogy azota kevesbe izzadok.Ujravennem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 3.

gyongyver940122

2015. április 28.

szinten hiperhidrozis. az egyetlen termek amivel kordaban lehet tartani. Nappali tarsaval egyutt hasznalom, 2-3 havonta kell vennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

White Tea

2014. június 19.

Hú, nekem ez volt a megmentőm. Tinikoromban éveken át, télen-nyáron ( tényleg! ) pulcsiba kényszerültem, mert baromira izzadtam és bár nem volt szaga, k.... ciki volt, hogy szó szerint derékig leizzadtam még a mínuszokban is. Orvosnál kiderült, hogy nem szokásos tinikori dologról van szó, hanem hiperhidrózisról, ami ritka és sajnos ezzel jár. Először próbáltam rá a Solutio Antisudoricat de nem nagyon akart hatni, erre a deora egy teljesen eldugott fórumon találtam rá és elkeseredésemben abszolút nem érdekelt az ára, mert mindenképpen megoldást akartam és meg is találtam!!! Eleinte leírás szerint 2-3 naponta használtam éjjelre, utána egyre ritkábban kellett és végül TELJESEN megszűntek a bajaim, sosem hittem volna, teljesen földbe döngölt a diagnózis, hogy egész életemben férfiakat megszégyenítő módon fogok izzadni de azóta sem kellett újravennem, tényleg csodát tett! Iszonyúan megkönnyebbültem, amikor először vettem észre, hogy hat. Annyit tanácsolnék azoknak akik használni szeretnék, hogy a hónaljborotválást valahogy igazítsák a használathoz, nekem legalábbis utána 1 napig esélytelen volt felkennem, mert szétmarta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Garykata

2014. április 17.

Megvettem, azt hiszem 5000.- be került.A hónaljamat kimarta, sebesre..annyira csípett, hogy hiába mostam le, akkor sem szűnt meg a fájdalom.Többször próbáltam, hátha...de nem tudom használni..kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Bolvarin

2014. április 14.

Teljes elkeseredettségemben bementem a patikába, hogy adjanak valamit izzadásra, mert kellemetlen, mikor izzadságfoltos lesz az ember ruhája, s nálam ez elég gyakori volt. Ezt ajánlották, úgy emlékszem 4-5000Ft volt és nem használt semmit. Tartogattam egy darabig, aztán a kukában landolt. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

lidibo

2013. december 24.

Egy csoda! Csak azt sajnálom, hogy hamarabb nem találtam rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 24.

Egy csoda! Csak azt sajnálom, hogy hamarabb nem találtam rá!

fomnaba

2013. március 12.

Kipróbáltam, utáltam, nem jött be az, amit róla írtak (nálam). Drága volt, ragadt és annyira kiszárította a hónaljamat, hogy szabályosan kisebesedett, a végén kidobtam a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Puhapracli

2012. november 3.

Én évek óta használom, és imádom :) Lehet, hogy káros anyagok vannak benne, de ma már szinte mindenben.... Annyi kockázati tényezőnek van a szervezetünk kitéve, nem hinném, hogy ebbe a deostiftbe halna bele bárki! A lényeg, hogy jó, működik és használ!!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.