Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Allure Homme pikáns, szenvedélyes harmónia, csodálatos energiával feltöltve. A férfiasság eszenciája. ÉRZÉKIESSÉG a vágyat, a szenvedélyt a határozottságot fejezi ki. ÜDESÉG a szabadság, az életkedv. Allure Homme könnyű hosszantartó illat, mely egyben dinamikus és játékos is. Nagyon figyelmes válogatás alapján készült parfüm, melyben a tipikus férfi jegyek jelennek meg.

i.napcsi

2020. december 10.

nagy Chanel rajongó vagyok,nem a parfüm hibája de a bőrömön buggyant szilvapálinka szaga van,istentelen felismerhetetlen ha nem tudtam volna mi van rajtam valami múltszázadi orosz locsolóvízre asszociálnék,viszont érdekes akinek a bőrkémiájához passzol van egy barátom rajta fantasztikus és szerinte is rajtam irgalmatlan büdös,egyszóval van amikor a költemény tökéletes de nem mindenkin!!A chanel egoist platinum viszont felülmuúhattatlan!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

Laurencia

2020. december 10.

Vintage példányt tulajdonol a tulajdonos, én pedig a tulajdonost tulajdonlom egynéhány hónapja. (A Macskafogó után szabadon: Ne ragozz Kuki mert meghülyülök)
Ebben a nyomasztó és tragikus évben nem sok jót hozott nekem az élet, igencsak megcincált, 15 évet dobtam ki a kukába végül, hogy megismerkedjek Jacques Polge 1999-es egyik életművével, az ok nem ez volt, csupán a történések hozadéka.A reformulált verzióra meg nem is vagyok már kiváncsi, főleg ha sejtésem szerint ugyanaz történik ővele mint a Coco M-el.
Klasszikusan elegáns illat, mondanám még illiberálisnak is, amennyiben ez manapság nem lenne egyfajta szitokszó.
Bölcsesség, jó humor, elnéző mosolyok, jóság és odafigyelés, a nők tisztelete, melengető fák és füstök egy kevés citrussal bolondítva.
Biztonság. Olyfajta biztonság amiről eddig azt hitted a tied, de aztán jő az ébredés ennek valódi természetéről.
"Néha áthidalhatatlan szakadék választja el a múltat a jövőtől. Ha valaki megjárta a halál árnyékának völgyét, s újra kilép a ragyogó napfényre... akkor, mon cher, annak számára új élet kezdődik. A múlttal nem tud már mit kezdeni."
Megint Agatha Christie, mi más, ugyanazt érzem mint az Atelier Orange Sanguine-el, valami új, valami egyszerű és olyan természetes, annyira más.

Az Allure a ragyogó napfény ami egyszer tán majd meggyógyít és kivezet a sötétségből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 10.

Timi8

2020. április 12.

Én nagyon imádom ezt a férjemen! De igazibòl bárki viselhetné, ez nekem mindenkin ugyanùgy tetszene és tutira mindenkit vonzòbbá is tenne ha ilyet viselne! ;))) Ez szerintem attòl függetlenül is igaz, h.ki milyen illatokat kedvel, ez egy nagyon vonzò és objektìven kellemes illat, férfiak és nők számára egyaránt. Összhatásában picit olyasmi mint az a bizonyos Nive Sensitive After Shave Lotion ami ugyebár egy borotválkozás utáni ápolò arctej érzékeny bőrű pasik számára az arcszesz kiváltására. Friss, fás, fűszeres, de mintha lenne benne vmi lédùs gyümis (alma? barack?) és még vmi édes-krémes összetevő (vanìliás testvajas?) Frissesség és nyugalom árad az illatbòl, modern és klasszikus elegancia találkozása. Igazi 4-évszakos darab, viszont szerintem ősszel és tavasszal a legfinibb. Bőrön és ruhán is egyaránt tartòs, igènyes, abszolùt nem tucat.
Amit viszont meg kell jegyeznem, az Allure-ök férfiaknak készült változatai számomra sokkalta fiatalosabbak és modernebbnek hatnak mint a női változatok. Nem tudom, miért de bizony ìgy van! /Mìg a női Allure számomra 50-eske, de mindenképp 40+ -os (tudom, nyilván hülyeség, magam is viseltem 35 évesen... de akkor is), ez a férfi Allure inkább a 30-as korosztályhoz passzol (hansùlyozom, szerintem! De a 30-asok nem ilyet viselnek, a környezetemben semmiképp...) / Szòval én min.1 generáciònyi különbseget érzek köztük, de cáfoljátok meg ha nem ìgy van! ...illetve nem csak az Allure-ök esetében érzem. Más márkáknál is előfordul, h.ugyanazon a néven kiadott férfi illat női párja sokkal érettebb illat vagy épp fordìtva, egy csitris-csajos, tinis női illat férfi párja igencsak öreguras, már-már papòkás... Pedig illene a hasonlò korosztályt belőni az illatpárokhoz, hisz' bármennyire is hülyeség az illatkor életkor szerinti kategorizálása, már megalkotásukkor is van egy vélt vagy remélt célközönsége az illatoknak életkorilag is, tehát ez egy valòs dolog... / De mindegy is.
A lényeg, h.ez egy nagyon-nagyon jòl sikerült, extra minőségű darab, megéri rá beruházni!

Jujjj, a lényeg majdnem lemaradt: én érzek némi párhuzamot közte és a Byredo Gipsy Water közt. 👌 Lacim bőrén igencsak hasonlatos a 2. Érik egy párhuzamos tesztelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

savonm

2019. december 24.

Haverom vett reform utánit nekem még az előtt volt kb 22 éve na mondom lássuk áhhhh gyerekek ez most ugye vicc mi lett belőle azta ez kuka .... úgy lebutították ahogy csak lehetett szégyen mit tettek vele ez minden csak már Chanel nem .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

Cloudberry

2018. március 1.

Hát, mondhattok, amit akartok, én se nem férfi nem vagyok, pláne nem öltönyös, se nem 30 feletti, és mégis tökéletesen működik rajtam ez az illat, hétköznapokra. :D Az én bőrömön olyan lesz mint az általam imádott Max Mara EDP. Citrus, gyömbér, cukor. De ez jobban tetszik, mert van benne egy kis csavar. Gondolom, a pasi vonal, ami finoman megbújik alatta. Talán a tonkabab. De végre valami, ami nem "borotvahab" illatú. Ezt én nagyon értékelem :D 5 millim van belőle, de én komolyan gondolkozom azon, hogy nem a pasimnak veszem majd meg, hanem magamnak... Na jó, talán ő is használhatja. De csak néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Lapo

2017. július 8.

Elegáns.. nem több, nem kevesebb.. az az illat ami bármilyen alkalmi eseményre nyugodtan hordható.. egy árva fanyalgás nem lesz látható de nagyon nem is fognak érdeklődni, hogy mi ez a baromi jó illat.. semmi kiugró nincs benne, de érezhetően minőségi illat. Csak azért 4 csillag mert van még néhány igazán jó "öltöny illat" a piacon.. (bár.. melyik kategóriában nincs még néhány igazán jó?! ..ettől függetlenül nem érzem benne a "bugit" marad 4 *..) Estékre, esetleg őszi/tavaszi nappalokra 30 fölött, megfelelő dress code esetén bárkinek ajánlom aki nem szeretne feltűnést kelteni de szeretne egy igazán jó, minőségi illatot maga körül tudni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Andras91

2016. május 24.

Számomra ez A parfüm.Egyik legtartósabb illatszer amit valaha használtam.Nem túl hivalkodó, fiatalos és nem tucat illat bár ez az árán is látszik, ha tehetem csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Fanika

2016. január 31.

Az én doktor uramon is nagyon-nagyon jól áll! Imádom rajta ezt az illatot! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 31.

Az én doktor uramon is nagyon-nagyon jól áll! Imádom rajta ezt az illatot! :-)

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. január 6.

Most karácsony előtt kerestem valami finom after shave-et a páromnak. (Ő még szerette a régit, de én már untam.) Nem volt könnyű feladat, mert sok illatból nem árulnak borotválkozás utáni készítményt, a választék tehát nem különösebben nagy!
Az üzletekben, ahol próbálkoztam, elmondtam, hogy mit szeretnék: Nem tolakodóan erős, mégis érzékelhető illatot, ha a női parfümök világából vett jellemzővel akarnám leírni, kicsit púderes jelleggel. Nem szeretnék pl. sem citrusost, sem dohány jellegűt.
Többszöri nekifutásra végül találtam egy olyan eladónőt, aki értette, mit szeretnék, és ezt az illatot ajánlotta. Igaz, hogy borotválkozás utáni készítményként nem olyan koncentrált, mint az eau de toilette, de mi mindketten szeretjük ezt a valóban kifinomult illatot! Nyári melegben majd valószínűleg váltunk valami frissebbre, de higgyétek el, az én igazán nem öltönyös, ezüst hajú doktor úr páromhoz pulóverben is nagyon jól illik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 6.

babypuppy

2015. január 6.

Ezt használja a barátom, és nagyon kellemes illata van. Viszont a tusfürdőjétől óvakodjatok, azt kapta tőlem karácsonyra, és úgy kiszárította a hátát, hogy nem győztük testápolózni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.